Prijava

ubiću se od ovih takmičarskih slika, tačno vidiš da su ih pravile tetke i mala deca

ja sam poslao vučićevu sliku sa tesktom ŠEF PARADE , i pored njkega Rade Bulatović
ako to ne prihvate moram malo promeniti tematiku

о па како то да не прихвате

што не би окачио мееему "ШЕФ САЛЕ" и да буде само вучић на слици јер он је александар, одмила саша - сале а и шеф је

odličan odabir Radeta, siguran sam da će odma skapirati da je na slici jedan Rade

staviću Denisa Šefika, pa pored njega ovog šefa paštetara, pa slovo K i to je onda Denis, Šef i K i to je skeč 2 u 1

Stavi denisa napast pa sefa i k pa da bude dobar rebus ovako je glupo da od denis sefik dobijas denis sefik haha

hahahah pa zato je 2 u 1, dva Denisa, jedan na slici, drugi u rebusu

slikao se mali holandjanin sa Denisom Šefikom i postavi sliku na instagram i napiše:
ŠefIk

Zaglavio Mujo zatvor i smeste ga u ćeliju sa nekim ogromnim nabildovanim ciganinom. I sad, prvo veče, prilazi ogromni nabildovani ciganin Muji i kaže: e sada ćemo se igrati Žajka i mesara, izaberi oćeš li da budeš Žajk ili mesar. I tu Mujo zna kako će bolje proći i kaže na keca: pa, ja bih da budem Žajk. A ogromni nabildovani ciganin će njemu: e sada ćemo da vidimo kako mesar jebe Žajka xDD

Hahhaah sta sve ima u galeriji

Zapravo sam ja mislio da legenda glasi da je mesar jebao žajka pa sam se grohotom ismijao ("ha, ha, ha" sve sam ovako činio) štoje mujo odabrao da bude žajk, ali baš je poenta skeča u tome izgleda

Jao ljudi nema nam ravnih kakvi skečevi kakvi lucidni momenti pa šta je ovo večeras

hahah ja znam za onaj kad žajk ulazi u kladionicu i iz sveg glasa se razdere KLADIONICARI IMA LI DOBITAKA AHAHAHAH i onda ovi popizde i izlome ga i on onako izlazi tuzan iz kladionice i kaze MISLIO SAM NA TO KOLIKO JE VREMENA OSTALO DO FUDBALSKIH BITAKA...

Mater im jebem treba verifikaciha ne mofu napraviti memu a poslao sam da sam boban iz kopenhagena kurac ce mi verifikovati

E jebes verifikaxiju evo skrinsot moj doprinos xd

http://i.imgur.com/CTQjwIT.png