Prijava

Zašto baš ona? Blic je lobirao za nju. Zašto se Dačić nije kandidovao, a nije dobio ni premijersko mesto? sumnjivo...

Zato što je lezbejka i zato što ne sme biti kraja poniženju ovog naroda (koga svakako treba jebati). Zato što je kurir vodio kampanju koja će volšebno stati koliko za dva-tri dana, zato što pišaju po crkvi, po tradicionalnoj srpskoj porodici.

Ma da ona je kao ženska gej verzija Mirka Cvetkovića

inace,da je neki derpe u pitanju, bilo bi pedrcino,crkni mamu ti jebem.patrijarh bi krstom mahao da unisti sotoninog slugu.ovako je sve ok.svi imaju prava na svoju seksualnost.
ako sada nismo dokazali da smo urbani i evropejci,onda nikad necemo.em je lezbo em je verovatno i hrvatica.

Hahahhahahaahahhaha SRBI PEDERI ahahahhahahahhaa

Radikal i fašista predlaže hrvatsku pederku za premijera Srbije, o Srbijo zemljo čuda

Realno, boli me s kim se jebe, samo da je dobra političarka što ova očigledno nije.

Palma se šlogirao, kad se oporavi kolje po zoološkom vrtu iz odmazde.

Palma se šlogirao, kad se oporavi kolje po zoološkom vrtu iz odmazde.

lol

Upalio sad tv naleteo na njega. Sizofren je previse u ovim izjavama nisam vise siguran da li je samo govno politicarsko klasicno ili je stvarno umno oboleo.

Kako mi je drago zbog socijalista jebenih, kako pišaju po njima jebeno nije im dobro, predlaže pederku umesto Dačića ahahahahah

zato što evropska unija lgbt ana brnabić sns

Hoće li ana.rs dobiti novo značenje?

ana.rs prečica do vladinog sajta

Ili je samo put popločan dobrim namjerama

sta ce rezi raznorazni borci za srbstvo i kosovo.em nije hriscanski,em je njen deda klao srbe u svim ratovima.

predsednik peder
lezbejka premijer

a bila kvota 9.
šteta
žajk budalo, a rekao mi je drug da će ona biti još pre nego što je alek postao kralj

IMA PIČKU SRBI JOJ TO NEĆE OPROSTITI