
U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.
Mondo · 25. Novembar 2010.
Inače, pada nam lepota premijera drastično
Kolega shomy23 je sve lepo rekao, danas srbija slavi, a verujem da mnoge(zute) boli sto napokon srbija staje na noge, ono sto oni nisu uspeli za celu deceniju
Ova/j će da sjebe Vučka, gej lobi je jak a ovi pederi su puni samopouzdanja, nije svestan u šta se uvalio i u šta je uvalio SD C. Zvezda.
TILMO DAJ NEKU PEDERSKU ANALIZU
Odlican izbor, Vucic je jos jednom dokazao da ima viziju i sirinu.
KAD MALO RAZMISLIM ĆILMO ROTIRANJE NIJE SAMO KORISNO U KOŠARCI VEĆ U POLITICI PRVO PRVI PODPRECEDNIK PA PREMIJER PA PRECEDNIK 2027 ĆE OPET DA BUDE PRVI PODPRECEDNIK
ŠTETA ŠTO JE TOMA ISPO IZ ROTACIJE PA SEDI NA KLUPI
Od Ivice Koferčeta se nije moglo drugačije očekivati. Bravo
Masonska loža lajks dis.
Ako je Drina granica, popicemo je!
Dragan Marković Palma
27 мин. ·
Ана Брнабић није мој премијер.
http://www.akvarijum.org/forum/upload/uploads/_249592087_%3F%3F%3F.jpg
idu dva ženska pedera, jedan premijer
https://www.srbijadanas.com/sites/default/files/a/t/2014/05/21/ivica-dacic_0.jpg
Šta li će sada da kaže ovo bradato govedo?
https://s7.postimg.org/gbn2nhjjf/C_o_Csc_LXYAA41q_M.jpg
A diplomirala u Americi i Engleskoj, ovde bila u USAID-u i američkoj firmi Continental Wind Serbia, anglosaksonski đak skroz, ja da sam Putin, ne bih Vučiću dao sad migove nikada. Mada, njen izbor je simboličan čin, a zaista je svejedno ko će da kuva kafu u Vladi, kad se zna ko će tu vladu da vodi.
bradato govedo
http://www.moj-album.com/slike/1988044/PcDsV_ymwWLnC3Qq.jpg
Šest poslanika Jedinstvene Srbije čiji je lider Dragan Marković Palma neće glasati za izbor Ane Brnabić na mesto premijera, saznaje "Blic". Ni u SNS nema jedinstva.
Bravo Marijane, svaka ti dala
JEDINSTVENA SRBIJA JE UZ PUTINA
http://i.imgsafe.org/2e66f6d2de.jpg