Prijava

Hahah Armina totalno mogu da zamislim da klikće do penzije, jer je nesposoban za bilo šta drugo.

Pokrecemo i biznis zamene termalnih pasti...

Najbolji izvori zarade su ti nesposobni ljudi i hipsteri.

Nesposobni ljudi nemaju novatz da ti plate za tvoje usluge jbg

Сантјаго Коровјов

Najbolji izvori zarade su ti nesposobni ljudi i hipsteri.

i žene

i zato njima prodaješ predmete koji koštaju 400-1500 dinara, za toliko uvek imaju i ne žale

aj sad bez zajebancije ima li neko iskustva sa sajtovima gde se korektno moze zaraditi i razviti nesto preko neta, i da je moguce zapravo prebaciti pare na racun kao ovo anastasia dating

Kupuj sa aliexpressa i prodaj na amazon i ebay, povecaj cene za 10-20%, realno se zaradi. Druga opcija, da itvoris stranicu ba fb i prodaj sa aliexpressa ta govna. Treca(sto drugar radi), odes na buvljak i od cigana nakupujes razna govna tehnike(nemci bacaju u kontejnere namebjene za tehniku, cigani kradu), vecinom rade i u ok su stanju, prodas na kupindu i btk

Ma nema ništa od tih sranja, samo pošten zanat neki ili znanje IT se isplati danas poštenom čoveku, znači ako vas mrzi da radite neki posao tipa moleraj itd. onda lepo na one coursere i ostale sajtove, i za nekih 2 godine možete steći znanje da radite nešto konkretno možda

Primetio bih takođe da je reme nešto nervozan danas pomalo xd

edit: Nisam video ovo firexovo, ova treća opcija stvarno može da uspe, znam lika koji je kupovao neke senzore i sranja, potpuno funkcionalne, za nekih 1000 din. od cigana na buvljacima, jer ovi nemaju pojma naravno šta je to, i posle prodavao za 200,300e po sajtovima, al to opet nije zarada preko interneta u tom smislu reči

Idi preko radi na crno kao majstor 3 meseca

Preporuka:Fasade u Svedkoj, 30e sat. Maline u finskoj 20e sat

Firex, kolko ti drugar zaradi mesecno sa tom prodajom? Nemoj da pumpas cifre.

Thilmo, radi jednom mesecno 50icu dsa, iseces ga i zaradis solidno

Ti skinovi su za oruzje u cs ili nesto drugo? Mislim da na taj nacin definitivno moze da se uzme neki dinar, preko interneta kada bi radio radio bi samo trgovinu, papir i olovka, izracunas ulog i dobitak i to je to. Samo treba posedovati elementarna znanja o delatnosti u kojoj trgujes.

Da za oruzje. Fazon je sto Steam ima dvoju berzu za ta sranja. Mozes da uzmes ogroman kes od toga, sli moras da ulozis kes. Tipa isto je sto i njuordka berza, ali ne moras da razbijas glavu da li ce da zarati u iraku i cena ponorandzi opadne za 0.3%. A i brze pravis profit sa msnjim ulaganjima. Tipa, ulozis 5k evra, realno nozes da izvuces 500-1000 fo kraja meseca, ali morad mnogo da ansliziras, ucis pratis

Sve isto kao berza, samo ti ne trebaju milioni ulaganja da bi napravio hiljade

a šta se uopšte klicke na ovom SFI-u? jel neke reklame ili linkovi ili šta generalno? nikad mi to nije bilo jasno, znam da su neke drugarice klikale nešto za popuste u laguni i liliju, pa posle trijes sati kliktanja dobije 6,72 dinara popusta na maskaru koja košta nekih 1800 dinara u proseku

Hahahha

Al ladno zamisljam ovu civavu da ovo prica