Prijava

Narokao sam pun kurac nekih skupih štoperčina u ekipu, moram to zameniti za bekove, oni nekad i asistiraju

Idemo jako, titula je izmakla prošle sezone, nadamo se da neće ove

Ima sada i draft opcija (Fantasy draft sa NBA) ne izgleda lose pogotovo sa 16 ljudi

oćete igrati onu ligu što organizuje stranica "engleski fudbal" na fbu?
soma dinara ulaz, maksbet sponzoriše, pun kurac nagrada, nije loša priča

Играо бих да нисам сиромашан, драги пријатељу.

Ajd pošalji i meni da vidim na šta ovo liči.

Vaučeri ili bodovi tako neki kurac za klađenje u maxbetu.

city rasturio west ham, dosta golova daju, kojemu se carstvu prikloniti, aguero jesus de brujne mmmm

Podmažite čmareve, vraća se Mančester.

Nadam se da cu ove sezone uspet da ispratim mngoo vise nego prethodne

Jebatju vas gadno iako sam debiltant u ovoj igri

Napravio sam tim, al moram priznati da ništa ne razumem oko transfera. Ljudi kupuju/prodaju igrače posle svakog kola? Ima li neki penalty za te transfere? Jel moram da odredim početnih 11 pre početka kola i ne smem da menjam do kraja kola ništa?

imas jedan besplatan transfer po kolu, za svaki naredni ti skida 4 poena, mozes da sacuvas jedan transfer pa da sledece kolo imas 2 besplatna ali 2 je max sto mozes da drzis, a imas i jednu wild kartu po polusezoni kada mozes da menjas koliko hoces besplatno do pocetka kola kad je aktivirana karta
da, sastavis 11 i samo cekas, ako neki igrac iz prvih 11 ne igra ulazi izmena sa klupe samo

E hvala, fino objašnjenje. A jel biram ja koja izmena ulazi?

pa kako ih postavis tako ce i ulaziti redom, s tim da ako imas 3 stopera u prvih 11 i jedan ne igra, mora uci stoper sa klupe iako mozda nisi stavio da ulazi prvi jer moras imati 3 stopera

Važi. Valjda ću izgurati celu sezonu ovaj put. Naši navijači će biti zadovoljni sa gornjom polovinom tabele.

A izvinjavam se nisam video novu temu, evo i ovde u novu sezonu ulazim sa velikim ambicijama, a svima ostalima zelim da Sancez i Aguero slome nogu, pa da se porvamo!