Prijava

Ja 30 za sad, s tim da imam De Brujnea na tripl kapitenu, Lukakua i Lindelofa, očekujem bar 85 poena xd

Ja samo 23, još čekam Alija, Smolinga, Danka, De Brujneta i Čiču, ali avaj, nijedan od njih nije kapiten, već sam genije stavio da bude Kurtoa, mislio Čelsi kod kuće neće da se zajebava...

ajde kevine majku ti jebem, bar asistenciju

Ja 29 pičččke s tim što imam Lukakua Pogbu Kejna i De Heu sutra, znači pobednik kola je već poznat

I s tim što će danilo još koji poen da dobije do kraja tekme

Lol eufrate ja i ti smo par u H2H

Video sam brate, dobio si ako se ne desi nešto nepredviđeno :D

Uzdam se u svoj dobri vest hem, obući ću dres

Jebeni De Brujne, vrljavo rumeno pegavo stvorenje, uzeo sam ga samo zato sto znam da ce ga svi uzeti. Degenko jedan.

Solidan tripl kapiten Shomy

I ja se zajebah izgleda, u zadnji čas promenio kapitena sa Kejna na KDB-a. Još mi i brat Šejn Dafi bleji na klupi, doveo ga da popunim tim, a on evo na putu da klin šituje. Koji kurac verujem džindžerima jebenim

Daće ga rumenige naš, ajmo kevine ajmo mladiću

zasto mi pise svuda nula bodova kad imam 34

Prekršio si neko pravilo kad si satsavljao ekipu oduzimaju ti se bodovi za ovo kolo.

Što mrzim kad se sve lepo složi i onda me kapiten izjebe. Jedino Met Filips i rumeni plod viševekovnih incestuoznih odnosa nisu doneli bodove do sad. 44 i čekam sutra Kejna, Gejla i Lindelofa.

http://i.imgur.com/M2nsHN6.png

pa kakvo pravilo majku mu po sred pičke jebem i igrici majmunskoj :(((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((

Prva izmena mi je defanzivac, a već ih imam 4, hoće li automatski računati njemu bodove, tj. može li se igrati sa pet defanzivaca ili ubacuje sledećeg?

jok, defanzivac ulazi samo umesto defanzivca, formacija se menja samo ako nemas vise defanzivaca na klupi, pa mora udje neko iz sredine terena/napada