Prijava

xd

sasvim zadovoljavajuće deveto mesto, još lukaku i lindelof sutra, a to što sam isprskao armina u h2h, pff to mi je nešto skroz normalno, ni ne osećam neku radost povodom toga...

Шта је са Теодором Волкотом, од кад је он постао ђубар и резервиста.

E jebi ga, Kutinjo i Klajn nisu igrali. Bar je cigan Firminjo kapiten ovo kolo. Runi ispoštovao. Dok ulete ovi s klupe i Pogba da het trik, eto 70 bodova.

Kako ulecu ljudi sa klupe? Imam jednog pajsera sa jednim bodom a ovaj na klupi 5-6 kolko vec, jel mogu da ih zamenim?

Ne možeš. Samo ako nije igrao, automatski na kraju kola ubace igrača sa klupe.
Jebi ga, i meni Fabianski 6 bodova na klupi, a Tibo bod.

E jbg, ponadao se bezveze. Jel to jedino meni fabijanski prva postava? Cudi me da sam jedino ja ispostovao tvrdu svonsijevu odbranu xd

Шта је са Теодором Волкотом, од кад је он постао ђубар и резервиста

I to jos u prvoj nisu Sancez, Ramzi itd, ma decko je dileja i kockanje je njega imati u fpl timu..

A kako se preko noći povećaju bodovi, tipa firmino bude 9 i sad je 12 odjednom?

Sat vremena nakon što se poslednja utakmica u danu odigra deele se bonus bodovi igračima, max bonus bodova je tri toliko dobije igrač utakmice.

Kul, kul. Vidim sad da svaki igrač sem mene ima kapitenovanog lukakua, ako on poludi idem na zadnje mesto dosta velikom brzinom. Ajde sine podbaci danas pls.

Ipak se KDB pokazao kao bolji izbor za kapitena od Kejna.

Prvo kolo bez Kejna - preziveo.

divna stativa, hvala dobri kejne, lukaku isto tako ajmo

Ono kad izbacis eriksena da bi imao para za kejna

desi maestro brt, ese znojiš?

A znam da ne treba da imam Kejna sad jel uvek slabije počne sezonu i reko nema veze aj da probam i kurac. Još kad je bilo sigurno da Tripije neće igrati razmišljao koga u zamenu Bena Dejvisa i Otamendija i dovedem ovog drugog,sigurniji mi dosta bio Sitijev klin šit, Ben Dejvis da gol danas, uteha mi što Siti jeste stvarno klin šitovo i Otamendi dobio nešto bonusa. Lindelof isto ne igra danas, Murinjo puko ogromne pare za lika da mu sedi na klupi. Skupi osam pišljivih 50 bodova, očekivao sam više kako je krenulo lepo sve do Sitijeve tekme.

Nije ni na klupi... Očaj kolo, uzdam se u Lukakua.

Ne znojim se, sad ce pogba de hea i lukaku da uzmu po 10 bodova, plus mi lukaku kapiten

Jebem li ti kejne mater u usta

Od napadaca imam brata runija, lakazeta i kejna i kapitenujem kejna mrtvaka pa jebem ti. Imam budjavog silvu kojeg su platili sto miliona maraka lik igrao sedam(7) minuta i kutinja kojeg boli kurac da igra mrs bre u picku materinu

Lukaku zverina, opasna greska sto ga nemam. Zverina!