Prijava

Delite ovde smešne događaje i priče koje ste imali tokom svog školovanja. Neke urbane legende vezane za profesore i slično.

Amina , ona je moja najljepsa cura .
Prije sam je mrzila , jer je bila s jednim momkom a mojoj se drugarici on sviđao , i non stop sam je ogovarala :3. Ali onda mi je jednom napisala ma zid Emma <3 . I ja tad njoj Lutko <3 i tako , i pomalo smo se pocele dop na fb . I onda smo otisle na hor kod Mide i tamo sam ja jela keks i ja nju pocastila i tad smo mi tracale nastavnike i ona sam je pravo zavolila . I onda smo se svaki dan sve vise i vise zblizavale . Uvijrk smo govorile kome je nanesena nepravda i to . Sad je ona jedna od bitinijih osoba u mom zivotu . Ima lijepu kosu , zgodna je , ima lijepe smijalice , oči i sve . Savršena je . Barem meni . Neki misle da je ufurana , a nije ni mrvicu , ja priznam kad je neko takav al ona nije . Tako izgleda kad je ne znas i ja sam to mislila . Danas se svaki dan dopisujemo , pricamo i sve .Nikad necu zaboraviti kad se na mene naljutila na ZMBT .I. glupača jedna hahahahah . Mnogo voli klosare hahahahaha al je ja odvracam od njih jer je ona odlicna ucenica fina kulturna i to al ona ne slusa slon jedan . Uvijek mi krade keksice kad kupim na odmuru i onda ja gladna -.- . ahhahaha . Njoj se mozes uvijek povjeriti i nikad nikom nece rec NIKAD. Ona je mnogo osjecajna non stop place, izgleda kao furacica a nije O.o hahaha.
Mnogo voli da provocira ljude , mene non stop provocira kad jede palacinke s Nuttelom GLUPAČA .
I uvijek hoce da seta . Poslije skole u skoli non stop ma nije normalna cura, al ja volim lude HAHAHHA.
Ona dobro trača to moram priznat , al nikad o nekim curama koje ne zna ili nesto najjcesce nastavnike .
Kad se zaljubi baš se ono mnogo zaljubi i plače , što pokazuje da je mnogo osjecajna . Uvijek iskaze svoje misljenje ma kakvo god ono bilo što mi se mnogo sviđa . Ali je mnogo luda , zabavna, voli da se slika -.- , lijepa , voli ostevu . Stoji iza misljenja da ako njoj neko nesto uradi ili dobro ili lose da ce mu ona duplo uzvratiti jer misli da to oni zasluzuju i mislim da je upravu . Kad se s njom posvađam plačem ili joj kazem VOLIM TE i odma se pomirimo . Lako oprašta osobama do kojih joj je stalo . I necu sada rec upoznaj pa sudi jer to niko ne radi , al to je istina jer ja sam je prije vidjela kao ufuranu glupaču koja samo se smije i folira i mrzi sve ljude, A sta sam mislim o njoj je totalno suprotno od onoga sto sam mislila prije . I moram priznat da mi krade momke ( Deniala ) i onda se naljutimo jedna na drugu i pocnemo furat jedna drugu i nakon 2 minute se odma pomirimo sto sam vec rekla lako oparšta osobama do kojih joj je stalo . Svi koji je znaju malo bolje misle da je luda zabavna lijepa i kulturna cura , a citala sam na njenom asku da joj svasta pisu . Ona to nije zasluzila kad meni neko napise nesto ok je jer sam i ja razmazena i to al ona stvarno ne zasluzuje . Mnogo je volim i bojim se da kad ona ode u srednju da ce se nasi odnosi pokvarit da cemo izgubit kontakt sto i hocemo . Al do toga ima jako malo vremena i bojim se da je ne izgubim .Napisala bi joj al ne moze stat vlm je,

Makaronac
Amina , ona je moja najljepsa cura .
Prije sam je mrzila , jer je bila s jednim momkom a mojoj se drugarici on sviđao , i non stop sam je ogovarala :3. Ali onda mi je jednom napisala ma zid Emma <3 . I ja tad njoj Lutko <3 i tako , i pomalo smo se pocele dop na fb . I onda smo otisle na hor kod Mide i tamo sam ja jela keks i ja nju pocastila i tad smo mi tracale nastavnike i ona sam je pravo zavolila .

ne znam šta sam juče jeo,a ne situacije u školi pre bombardovanja

odlicna tijema, upis

Na ekskurziji, profesor ustaje od stola za večerom i kaže "Idem malo da ga bacim pod tuš."

-Profesorka (prilično jaka žena): Da sam ja žensko, ja tu školu ne bih upisala...

-Drug pokazuje profesorki sociologije sliku svog deteta i kaže joj da se bori protiv bele kuge, a ona gleda u sliku, pa opet u njega i kaže: "Ma nije ovo tvoje dete. Vidi kako je ona lepa, a ti takav ružan..."

Profesorica srpskog kad je pricala o nekom piscu, ne mogu da se sjetim kom:
"Umro je i zavrsio u dusevnoj bolnici"

Profesorica likovnog o jednom slikaru:
"I pred kraj svog zivota je umro..."

На сред часа ортак којег иначе зовем Stifler устане и пита разредну "јао разредна што вам леп цветић на сакоу, могу да га пипнем ?"...и ухвати жену за СИСУ хахахах

Profesorica srpskog: Sledeće nedelje ćemo početi sa lektirom, koju ste imali da pročitate 6 nedelja. Jeste, dajmo im šestomesečni pomen.

Ne razumete ništa? Gledate me k'o koker španijela.

Profesorica učeniku: Šta je Dakiću, raspad sisteme?!

Sačekaćemo da se smiri ova polušlogirana detelina.

Čekaćemo da ovi dođu k' sebi, k' vama i k' drugima.

Otvorite rolne toalet papira (sveske) i počnite da zapisujete.

Profesorica komentariše kontrolne zadatke: Bilo je mnogo istih zadataka, kao da su blizanci.

Ovaj red ovde, sve sami usamljeni jablanovi.

Šta je to bilo u utorak, pomor riba?!

Donela profesorka matematike ocenjene testove, i proziva: ‚‚ Marković Dušan! A to si ti?! Pa Dušane, ovo je strašno, opet ništa nisi napisao!‚‚ A Dušan odgovara: ‚‚Pa pis'o sam ja, profesorka, brojeve zadataka i to.‚‚

Profesorka poslovne ekonomije objašnjava funkciju nabavke:‚‚... I ta prodavnica ima dva ulaza.‚‚ Jasna: ‚‚Aaahaaa, na jedan se ulazi, a na drugi izlazi!‚‚

Profesorka priča o plazma televizorima, a Jasna ne prati. Odjednom se ubacuje u priču i kaže:‚‚Jao, pa plazma je u novom pakovanju!‚‚

Profesorka matematike objašnjava kada se menja znak u kvadratnim jednačinama:‚‚Znači, znak se menja kada se množi sa -1 i kada prebacujete razlomak na drugu stranu.‚‚ Dušan: ‚‚A kada se ne menja?‚‚

Prof:"Vidiću, cijelu se godinu nisi odvajao od šanka."
Učenik:K'o i vi profesore!"

Zaljepila učenica sliku krave na klupu a profesor baci pogled i upita:
"Al si ti već izvadila osobnu?"

Profesor:"Reci mi nešto o Dioklecijanovoj palači"
Učenik:"Pa, ovaj...nalazi se blizu Splita"

Prof. ispituje kako se razmnožava puž barnjak - “Pa on … sam sebe”

Profesor:"...njih nazivamo bliskoznačnice. kao žena-supruga"
Učenik" kao žena-krevet"

Prof: “Ako stavimo ribu iz dubinskog u vodu, ona neće živit.”

“Ti u majici, ŠUTIIIIIIII!!!” (prof. XY)

Grcki novac se zove drakula.

Izraelci su napravili zlatno tele jer nisu imali zlata da naprave kravu.

Stanovnik Atene se zove Ateist.

Francuska nacionalna himna je Majoneza.

Reka Rajna tece vodoravno od Basela, a onda uspravno...

Livingstone je nazvao Viktorijine slapove po Elizabeti.

Hindusi su rodom iz Indije. Oni nose turbine na glavi.

Harlem je mesto gde Turci drze sve svoje zene.

Geografska duzina i sirina veoma su korisne. Pretpostavimo da se covjek davi. Dovoljno je da vikne na kojoj je sirini i duzini, i mi ga mozemo naci.

Mnogo atoma zajedno zovu se monokli.

Kosa ploca je ploca koja se naginje i ako je experiment uspeo, rezultat je neminovan.

Kada promatrate pomracenje Sunca, nikad ne gledajte u Sunce. Mogu se koristiti i zatamnjene naocare da bi se posmatrala pomracina, ali je potreban oprez i nikad ne smete stajati preblizu!!!

Razlika izmedu vazduha i vode jest u tome sto vazduh moze postati vlazniji, a voda ne.

Plin koji izlazi je veoma opasan za ljudska bica, pa sledeci experiment sme izvesti samo profesor.

Cetiri su simptoma prehlade. Dva sam zaboravio, a dva su toliko poznata da ih je suvisno spominjati.

Da bi se bilo dobra medicinska sestra, mora biti potpuno sterilna.

Neke su krave veoma opasne, osobito bik.

Zmije imaju dva spola, otrovni i neotrovni.

Sva su stvorenja nesavrsene zivotinje. Samo je covjek savrsena zivotinja.

Antidot je smesna prica koju ste vec culi.

Lekari kazu da su smrtonosne bolesti najgore.

Kad se moj mladi brat rodio morali su ga staviti u akumulator.

A realno može da ispadne dobra tema, ne znam čemu odma spem. Evo za drugara mog iz srednje. Tri dana pred kraj, već je iz dva predmeta pao na avgust i odgovara da popravi keca iz istorije, što znači da mu je ovo odgovaranje koje će da presudi da li pada godinu. I ide to dobro jedno pet minuta, samo čuješ:

profesorka: "Ajde reci ti meni kad je umro Napoleon"
drugar: "Au, pa ja nisam znao ni da je bolovo :/"

trebao si reci ,,davno je on umro,,

u kozhnoj fotelji xDDDD

Imam ih i ja...

Pitala učiteljica druga kad je odgovarao: Šta su bare?
On: Bare su...
Tad zazvoni učiteljičin telefon. Posle časa smo svi pričali: Bare su trrrrrrrrrrrrrrrtrtrtrt. Meni i danas to odzvanja u glavi.

Dođe kraj času biologije, čas reprodukcije i moj drug pita nastavnicu "A kad ćemo mi da dobijemo menstruaciju"?

Isti lik odgovara muzičko.
Nastavnica: Koji je gudački instrument? Violina ili gitara?
On: Gitara.
N: Pa šta se svira gudalom?
On: Violina.
N: Koji je onda gudački instrument?
On: Pa gudalo.

Takođe, na pitanje "Šta je krv?" on napisa da ona služi da izađe iz tela kada se neko povredi.

Čas matiša. Više nije ovaj, već su neki drug i drugarica koji su sedeli jedno do drugoga. Donela nastavnica testove i ona krene da se raspravlja sa drugom:
-Pa ti sve prepisa od nje!
-Jesam, nastavnice!
-Pa prepisao si i još nešto?
-A šta to?
-Njeno prezime! Tako sam te i provalila!

Srednja: Profesorka matiša objašnjava imaginarne brojeve:
"Ovaj realni deo su babe, a ovaj imaginarni sa i žabe! To nikako ne treba mešati!"

Jedan lik iz mog odeljenja nosi sluške u školu. To profesorki srpskog je bolo oči i izjavi:
"Dete, hoćeš li više prestati da vučeš te gajtane u školu?"

Setiću se još nekih.

Čas matiša. Više nije ovaj, već su neki drug i drugarica koji su sedeli jedno do drugoga. Donela nastavnica testove i ona krene da se raspravlja sa drugom:
-Pa ti sve prepisa od nje!
-Jesam, nastavnice!
-Pa prepisao si i još nešto?
-A šta to?
-Njeno prezime! Tako sam te i provalila!

Ovo je u fazonu zadnja klupa napolje i likovi bace izbace klupu kroz prozor.