Prijava

Ni Turci, ni Nemci, pa ni Tito, već naprednjaci!!!
Što su bre ovi vaginaši raskopali Skadarliju bre?!?! I što je najgore, niko ništa o tome!!

Zar do ovoga treba da dođe da se reaguje protiv zulumaša i tlačitelja? Što je najgore, ni sad neće ništa biti. Braćo Srbi, GDE SU VAM MUDA??? Niko da se seti da skupi neku grupicu i bar simbolično da manifestuje protiv govana, pa ovo samo ISIS radi!!!

Kaže drug šta se bre čudiš čoveče, neće valjda sutra bratanica nekog funkcionera koja je tek diplomirala (?!) i preselila se iz male mošnice u prestonicu da natuče dupe na državnu fotelju, pa da se spotiče i da lomi noge po kaldrmi kad izađe uveče i natuče štikle. Globalizacija bato. Ko da odgovara za pijanog stranca kad polomi nos teturajući se po onoj nizbrdici pa ljusne o klocu. Asfalt, gospoCki dabome!!

Ima li neko mišljenje o ovome? Jesam li samo ja u šoku ili nas ima još?

A I boli me kurac za skadarliju a I za ceo beograd

Jako zanimljiva tema.
Pisi jos nesto o tom problemu

Jel ti dobar sendvič Saše Jankovića, Halfbrow botino??!!!

Ja sam sad otišao na gugl i saznao da će kaldrmu da vrate i zakrpe tamo gde su rupe, a bez raskopavanja je nemoguće zameniti vodovodne instalacije. Ti samo došao, video da nešto kopaju i zaključio da ide asvalt preko, a?

Što se mene tiče neka kopaju DO GOVANA pa da se podavi ceo beograd u govnima

Edit: Fender je xd

кад сам видео да су раскопали одвратну скадарлију одлучио сам да гласам за снс одсад али онда сам видео да је бошко обрадовић давио неког лика краватом у скупштини и јебига променио сам одлуку сад имам новог фаворита

Bravo naprednjaci, konacno neko i tom beogradu da da malo po picki, a ne samo srbski posteni seljak da ispasta da bi oni klosari tamo po kaficima mogli da srcu kapucino

Alo Beograđani dabogda se ugasili HA HA HA

Glasacu za sns dok sam ziv

ajde recite vi meni da li je normalno da odrastao muškarac od 35 godina sedi u podne tokom radnog dana u kafiću

jeste ali u odredjenim uslovima

Јеботе, Весић читао циклус Краљевића Марка, па кренуо да оре друмове.

ajde recite vi meni da li je normalno da odrastao muškarac od 35 godina sedi u podne tokom radnog dana u kafiću

Нормално је, ако си запослен у општини, Пореској управи, Заводу за социјално, у било ком јавном предузећу.

Нормално је, ако си запослен у општини, Пореској управи, Заводу за социјално, у било ком јавном предузећу.

Ajde bre dzivdzivani odlepite sa od ove price svi kafici puni radi li neko u ovoj drzavi,e zamisli grad od 1,5 miliona stanovnika puni kafici radnim danom nerealno,statisticki je ne moguce da na taj broj ima nezaposlenih,ljudi koji imaju slobodan dan,ljudi koji rade trecu smenu sta god.

U inostranstvu svuda puni ne kafici nego kafane,e zamisli u Svedskoj u 1 svi rucaju u kafanama likovi od 35 godina. Pa to je moguce samo jer su zaposleni svi u elektrodistribuciji,stambenom I drugim javnim preduzecima

Причамо о Србији, не о нпр. Италији где је нормално да се једе по ресторанима. У Србији није, јер онај ко ради трећу смену, књава увелико и буди се тек око 3-4, а баш толико људи да има слободан дан, дај молим те.

Не рачунајући студентарију и страначке функционере, то су све заопслени у јавним предузећима па сами себи узимају паузу кад хоће или ваљају нешто па стандардно блеје јер не морају да иду рано на посао. Само у Србији у подне, у кафићу свакодневно можеш да видиш пореског инспектора, секретарицу из неког министарства и локалног дилера.

Skadarlija raskopana O NE! Pa sta ce sad da napisu kad dodje neki strani pevac ili glumac,

-A onda su otisli u Skadarliju. Na nase pitanje sta mu se navise svidelo rekao je "Sahr-ma i Čeva-pči-či!"-