Prijava

Postoje ljudi koji ne moraju da rade kod drugog za platu. Samo kazem.

ne mogu da verujem da se oko ovog mog dživdžanluka povela i rasprava, ja bih poželeo svakom da može da sedi preko dana u kafiću(ako to želi, pošto kafići smaraju)

ovo je vandalizam, ukrali su nam i točkove, ukrali su nam do gole kože

mene nervira sto panduri sede po kaficima.gde sme on za vreme radnog vremena da sedi u kaficu, to nigde u svetu nema,pandur u uniformi da sedi u kaficu. jos dodju onim dzipom i nepropisno se parkiraju.stoka, pogledajte samo face pandurima, prave brdjanske face i oni zavode red.ok je kaldrma mada ja vise volim kamen.asfalt je najbolji za gazenje da se ne lazemo ali kamen najbolje izgleda

hahaha odlicna skoro cela prva strana

Lab zabranjeno je slikati sluzbeno lice

Kome smeta sedenje u kaficu

Smeta onima sto nose pelene jer nemaju pauzu, normalni ljudi sednu nesto pojedu i/ili popiju. Mozda imaju i sastanak a mozda im cale ima brdo para pa im se jebe da sede kod kuce kad u kaficu drugi prazni piksle izumri zavidna sirotinjo

Lab bas se nadam da si nasao ovo na netu da nisi jedan od onih sto bi zapravo slikao ovo i kao svaki savesni gradjanin slao radi u bg hroniku,vidite ove prekrsaje srbijo medju sljivama nije ni cudo sto mladi odlaze.

Izumrcemo za 50 godina

Solidan džip Labo

што побеже маму му јебем

nasao sam na netu a sta fali tome ko je slikao ovo.ljudi makar treba da budu upuceni sta rade ovi bahati brdjani.ovako neki lik sa seljackom facom ne moze da bude gospodin nikad pa makar imao platu i 100k evra.ta njihova bahatost prolazi u ovoj primitivnoj zemlji.kad ce jednom stoka ovde da se nauci nekakvom redu a ne da svako ko ima malo jacu platu glumi neku elitu sa vol strita

Помера се сат вечерас, комуналци ће имати сат више да преправе што су изасрали