Prijava

Ово ми је првенствено пало на памет јер желим да оставим комент на https://vukajlija.com/mogsha/28796 више од ичега на овом свету. Мада, не мора да се омогући коментарисање само Могшиних дефиниција са гробља, може и за све дефиниције што се мене тиче.

Знам да то није неки посао за Кајзена, питање је само има ли жеље да нам ово омогући.

На гробљу се налазе многе генијалне дефиниције и било би много кул када бисмо могли исказати своје дивљење директно ту на дефиницијама, уместо да линкујемо на форум и пишемо ТЕТРАЛОЛ.

Што се тиће секције Коментари, може имати посебну подврсту постова Коментари са гробља или нешто и да могу видети само чланови који имају приступ гробљу нпр., јебе ми се искрено за оне што нису могли да скупе једну одабрану лолол.

Искрено не видим да би ово на икакав начин могло да одмогне сајту, само би родило нову димензију забаве. И зато

ПОДРЖИТЕ МОЈ ПРИЈЕДЛОГ ЗА БОЉУ БУДУЋНОСТ СРБИЈЕ И РЕГИОНА

Ако наиђем на симпатије некога од вукајлијашке полиције молим да се ово пинује да Кајзен лакше види ово.

ХВАЛА ЉУДЕИ

e pozz gamby mozes li da pogodis ko je na ovom nalogu izijem flips od stare garde?

Koja je sledeca bosanska izmisljena rec? Tjeretana?

e pozz gamby mozes li da pogodis ko je na ovom nalogu tronožac od stare garde?

izijem flips
e pozz gamby mozes li da pogodis ko je na ovom nalogu izijem flips od stare garde?

Немам појма бураз, нисам пратио шта се овде пише дуго баш.

Zasto je mogsha banovan ne vidim preko telefona

Подршка!
Мада ако Каизен каже биће, онда заиста биће.

samo mogsine da mogu

Као прво Могша није мим, поготово не мртав, него ЛЕГЕНДА овог сајта. А као друго молио бих да ми не спемујете тему Могшом јер је ово озбиљан предлог да бисмо могли да коментаришемо Могшине (а и друге ко хоће ако има таквих) дефиниције са гробља.

čuj mene Dankan, cara je