Prijava

Često me ovo pitanje tako proganja danima u smislu kada sam čuo priče kako se živelo za vreme titove vladavine tada su ljudi živeli pristojno za to vreme u smislu od stvari koje su tada postojale.Kako je teklo vreme još 97'a nisi mogo da zamisliš da će danas doći era kompjutera u kućnoj upotrebi jačine ko superkompjuter iz 91'e mobilni telefon sa operativnim sistemom koji predstavlja minijaturnu verziju kompjutera,televizora tankih i laganih,kola sa raznoraznim regulacijama od ABS-a do smanjene potrošnje goriva, itd...Sada mene zanima da je Tito i danas na vlasti kakav bi kompjuter,mobilni,televizor imali tako prosečni ljudi,kakva bi kola vozili ako uzmemo u obzir da se jugo treba prevazići,da li bi neki mogli da stavljaju toplotnu izolaciju na kućama i ugrađuju klime i sl...Što se mene tiče ja neverujem da bi iko mogo da ima mašinu tipa core i7 grafičku od 2gb i 12GB ram jer to je već bogataška stvar ali bi sigurno mogo da ima 4GB ram neki Quad Core na 2,4 ghz i Grafičku od 512MB do eventualno gigabajt ddr3 tipa ali koja nije baš jaka gejmerska, mobilni bi bio tako ko galaxy S3, klime mislim da bi mogle da budu zastupljene dok termoizolacija je već buržujska stvar isto.Kola bi vozili tako neka kao dačja sandero i neka slična njima.

Premijerka bi bila natapirana strejt gospoja u tergal suknji. 100%

јебо вас тито уста

Verovatno bih našla način da već sada budem u penziji.

Imali bi dobro razvijenu borg industriju koja bi održavala Tita živim, menjajući mu organe elektronskim napravama kako mu koji otkaže. Pionirke bi sve izgledale kao 7od9

Verovatno bih našla način da već sada budem u penziji.

Ma šta ćeš u penziju?

bili bi ko severna koreja kolika bi cenzura i budalije bile

Adem ljajic bi bio kapiten a albert nadj selektor repstacije

стварно треба много глуп да будеш да осећаш неку југоносталгију

Adem ljajic bi bio kapiten a albert nadj selektor repstacije

hahahahah, jao! Obožavam taj tvoj sarkazam.

Što se mene tiče ja neverujem da bi iko mogo da ima mašinu tipa core i7 grafičku od 2gb i 12GB ram jer to je već bogataška stvar ali bi sigurno mogo da ima 4GB ram neki Quad Core na 2,4 ghz i Grafičku od 512MB do eventualno gigabajt ddr3 tipa ali koja nije baš jaka gejmerska

не бих се сложио

имао би неки рачунар домаће производње ГАЛАКСИЈА са домаћим оперативним системом са називом типа ЈУГОСИСТЕМ или КОЗАРА и могао би да играш битку на неретви у 2д

Vidi Marka, kako je human, on bi spasavao ranjenike... Kapiram da u 2d nema opcije da si na Nemačkoj strani, ili na Četničkoj. (kad bolje razmislim, ova druga opicija ako je izabereš, automatski pali teleport koji te smešta na jedno lepo jadransko ostrvo)

Citali bismo preko ei nis smartfonova na informeru vesti koje kazuju kako izlapela dos-nato komunjara josip broz pobunjuje narod protiv vucica

Imali bismo srećnog šomija23