Prijava

Tita bi u "Tito i ja" glumio Robert Redford.

Млада Партизанка би била модератор на Вукајлији

nemam pojma, arming, ja sam na random napisao to da zvuči ziljavo

Autor JosipBroz93 bi promenio nadimak u Zagorje

HA hahahahahahaha hahahahahahaha placem. Majke mi moje rodjene.

Млада Партизанка би била модератор на Вукајлији

i bilo bi takmicenje neko na temu "Pevaju mašinke lepše nego ptice" i odabirala bi po ključu. ( 6 srbi, 4 rvati, 3 muje, 1 slovenci i makedonci naizmenično ).

Mlada Partizanka ne bi brijala pičku.

Kosmajac sta ti je glupa fora za trolovanje.E neko kaze da bi imali 2d video igre a sto se tice mene on jede govna, jer kako su profesionalna vojna lica dobijala stanove koji danas i s advokatskom platom nema sanse da kupis, a kompjuter pristojan je sitnica u odnosu na stan svakako da bi obican covek mogo ga kupi ako se npr te godine odrekne letovanja.

Атомски скочимиш

ne bi pijani bradati gmazovi na ravnoj gori kenjali kako je draza sem drkanja kurca nesto radio u ratu.

uu sad romanija pise poduzi post kao odgovor na ovo tvoje sanitarni pazi se

ceka da mu saveznici pomognu :D

Tito ne bi preziveo ovu seljanu. On ili mi. Udbasi bi dodrogiravali i vezivali dzibere i starlete po poljani, a stari lovac bi usijavao cev snajpera. PPU bi radio u 4 smene. Pioniri skupljaju caure. Trpaju ih u dzepove. Zvone im dzepovi. Pionirke selotepom spajaju caure u panove frule. Sviraju kontorov let. Srbija bi bila Ekvador!
https://www.youtube.com/watch?v=KpRxtQUPHQk&t=132s
https://www.youtube.com/watch?v=okAY28wxFJ8&t=44s
Pustiti istovremeno!

reneovirali bi jovanki vilu

Hrvarice nam ne bi bile baš TOLKI fetiš

Sloba bi proživeo miran život bankarskog službenika i partiskog aparatčika

Vučić bi nakon završenog faksa kao student generacije morao da stavi svoje teorisko znanje u praksu, nakon 10 godina cepanja koncepata, udaranja ćuški i donošenja pogačica i jogurta šefu konačno bi dočekao da se popne na rukovodeće mesto i da malo on maltretira podređene. Bio bi fazon 300% gori ali bi njegove psihoze ostale ograničene na pravnu službu i daktilografkinje neke firme za uvoz/izvoz.

Ne bi imali Ravnu Goru i Monte Video, Bićemo prvaci sveta i Selo Gori bi se i dalje desili
....

Penzioneri bi dobili slobodne dane

pojedini bi letovali za dz na jednom otoku u hrvatskoj.vise godina