Prijava

imali bismo kukače na čelima

stanje i jeste kao da tito vlada srb, isti sistem isto sve. samo sto sad nema para i mrzi nas cela evropa

Bili bi smo negde na nivou grckopoljskacehoslovacke. Po standardu malo ispred bugara i rumuna. Prelazak na kapitalizam bi sjebo dosta proseravanja sto smo imali i otprilike nas stavio tu.

isto bi bili nesrecni ko nacija ko i sad

sad nas je konkurencija zestoko pretekla zato nema para na to sam mislio i svi nas mrze jer su provalili da smo dijabole pa nas i iskoriscavaju

imali bismo jedan Titov leš manje u Kući cveća :D

ova kuća puna cveća, puna cveća i veselja, ova kuća dočekala uvek dobar leš josipa broza tita

mnogi su verovali da on nije sahranjen tamo bila je i neka prica da je tito imao dvojnika

tito je zamenjen još 1946. sa britanskim špijunom koji je znao da svira klavir i zvao se džon, to je dobro poznata stvar

sve je to odrađeno da bi se reklo ne staljinu i da tada najmoćnija država na mediteranu ne postane staljinova prćija, zbog položaja itd.

kao i mekartnija što su zamenili svojevremeno

tito je zamenjen još 1946

hahaha.da, pravi tito kao nije imao jedan prst

pa ko još svira klavir sa devet prstiju xd

Tito? On je bio tepAč. Ljubazan je bio. Žena ga otrovala. Ljubavnica ga otrovala. Mi mnogo volimo njegove filmove da gledamo. Sve smo njegove filmove gledali - Tito 1, Tito 2, Tito 3...

ova kuća puna cveća, puna cveća i veselja, ova kuća dočekala uvek dobar leš josipa broza tita

hahha, joj

Sve bi bilo isto, ako ne i gore. Propadali bi isto, samo većom brzinom.

Ti to, ti to, ti to

To je bio oldskul. Sve ril, brate. Hapsenja. Premlacivanja. Stekanja. Pisma. Sastanci. Pistolji. Ubistva. Tajne organizacije. Internacionala. Kominterna. Harizmaticni lideri. Ratovi. Ludilo

I onda mi dodje neko da mi kaze "NISI OZBILJAN"