Prijava

а прајват рајан реме?

nije vama lako
mislio sam da se razumete u kvalitet filmova i suštinu onog što gledate

Ne volim Rajana nešto posebno, tj. dobar je, ali mi je za klasu ispod navedenih. Jbg.

Jesu komendije ali jebi ga moraš ih i top 5

Nož tu je negde isto

е, трећи филм у ових топ3 би ми био хадерсфилд или андерграунд. али баш оно на трећој позицији, нису они близу професионалцу и лслг

A pošto vidim da sam nabrojao osam ratnih, ajd' da dodamo Kočiju do Beča, češki i Breaker Morant, australijski. Oba šiju u svetu ratnih.

Aaaaaaaaaaaaaaaaaaa reme smarac jebem ti sve
Iskopaj mi oci

е јесте нож ту негде при врху али јбг КЊИГА ЈЕ ИПАК БОЉА хаха

документарац СВЕТ КОЈИ НЕСТАЈЕ у топ 10 наших ЛА ГА НО

https://sr.wikipedia.org/sr-el/%D0%A1%D0%BF%D0%B8%D1%81%D0%B0%D0%BA_%D1%81%D1%80%D0%BF%D1%81%D0%BA%D0%B8%D1%85_%D0%B8%D0%B3%D1%80%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D1%85_%D1%84%D0%B8%D0%BB%D0%BC%D0%BE%D0%B2%D0%B0

ево неке листе па има филмова од деведесетих наовамо коме треба да се присети и реши, таман без "отписаних" филмова само не знам шљака ли линк, изгледа одвратно

по чему овај филм није најбољи филм икада снимљен на свету? заправо, због чега вам није у бар топ 10 филмова које сте гледали у својим смећарским животима.

молим вас само аргументовано, не тражимо шалу.

Zato što i nije neki bogzna rat u pitanju

Hadersfild je jednako Glogovac tj njegova najbolja uloga ikada pokidao je
Andergraund dosta bolji je od Hadersfilda

хахахахах главни брате де си

E a sto smaraju ove ribe sa matorim fazonima tipa ne odgovara 5min na poruku a zna i sama da ce doci najbolje obucena zeljna ljubavi

Svet koji nestaje jebeno jahahah

200 k dinara budzet filma sad videh haha

глоговац само хадерсфилд и клопку да је снимио могао је да лагано окачи лице о клин

хех, капирате, као лице да окачи јер је глумац

ето да и клопка у топ10 филмова домаћих глат

Lepa sela su jebena suština građanskog rata i to nema nijedan drugi film, a imala je Ju kinematografija finih momenata iskreno. Mada jebem li ga, Sela su mi najkarakterističniji film, baš zbog toga.