Prijava

Da ti pomognem i zatvorim temu, to se zove Dunning-Krugerov efekat

jednostavno tu da nam pomogne da se lakše izborimo sa našom Jungianskom senkom, našim dnevnim nedaćama, kulturnim trovanjem od kojega se detoksikujemo. Ne želim nikome da nanesem bol, a želim svakoga da otarasim istog, zato vas sve molim da što manje slanih i neslanih šala ubacujete u ovo štivo i da se sa potpunom iskrenošću ubacite u razgovor više intelektualne prirode, te tako pomognete sebi i drugima.
smatram da sam trenutno na toliko višem nivou od ljudi sa kojima stupam u opštenje (koje god prirode) da mi je jednostavno muka od traženja neke osobe u mom životu koja me može razumeti i izlečiti od samog sebe

http://replygif.net/i/1226.gif

Triforce-srednja masinska,vrlo dobar uspeh

Jedan moj poznanik je isto ovako pricao i pisao mesec dana pre nego sto je poludeo.

Šta vas trenutno boli?

zato vas sve molim da što manje slanih i neslanih šala ubacujete u ovo štivo i da se sa potpunom iskrenošću ubacite u razgovor više intelektualne prirode

trenutno me boli ovaj moj neslan kurac iskrenoo XD

smatram da sam trenutno na toliko višem nivou od ljudi sa kojima stupam u opštenje

đoto - dobro podneti ovo neće

Pa rekao je čovek "ljudi" ja tu sebe nigde ne vidim XD

Večeras u toku 52. super bowl-a pola jebenih minuta reklama se naplaćuje 7,7 miliona dolara, a vas ovde kao nešto boli?

5 miliona je 30 sekundi

Skočimiš
5 miliona je 30 sekundi

Bilo prošle godine, ove kažu najmanje toliko, a smatra se da će ići i do 7,7

Hi,imam neka pitanja.sinoc mi je dosla jedna devojka i ja sam je razvalio.sedeli smo kod mene,pricali,pili kafu i posle pola sata krenuli sa sexualnim aktivnostima.ja sam je mazio po vagini dok nije ovlazila i kasnije sam se pokajao zbog te radnje i uplasio.prsti su mi bili vlazni od njene vagine a ja sam uzeo da otvorim kondom zubima i mislim da sam dohvatio jezikom svoj prst koji je bio vlazan.na taj nacin mogao sam da unesem ko zna kakvu bolest u sebe.mucim se sa otvaranjem kondoma,uvek ih otvaram zubima a sinoc sam jezikom dohvatio svoj prst na kome su bili njeni sokovi i naravno te neke cestice su mi bile u ustima i sigurno sam ih progutao sa pljuvackom.da li bolesti mogu da se prenose oralnim sexom

Samopotapam
Hi,imam neka pitanja.sinoc mi je dosla jedna devojka i ja sam je razvalio.sedeli smo kod mene,pricali,pili kafu i posle pola sata krenuli sa sexualnim aktivnostima.ja sam je mazio po vagini dok nije ovlazila i kasnije sam se pokajao zbog te radnje i uplasio.prsti su mi bili vlazni od njene vagine a ja sam uzeo da otvorim kondom zubima i mislim da sam dohvatio jezikom svoj prst koji je bio vlazan.na taj nacin mogao sam da unesem ko zna kakvu bolest u sebe.mucim se sa otvaranjem kondoma,uvek ih otvaram zubima a sinoc sam jezikom dohvatio svoj prst na kome su bili njeni sokovi i naravno te neke cestice su mi bile u ustima i sigurno sam ih progutao sa pljuvackom.da li bolesti mogu da se prenose oralnim sexom

Odgovor za tvoj problem leži u tvom nadimku na vukajlija.com