Prijava

I meni bilo simptomatično što se nije prethodno konsultovao sa nekim ko je dugo u tim ajti vodama. Rađe, nisi u pravu, evo Saleta koji nije nubara, pa se opet nije bakljao s tim govnima

Nema to veze sa ajtijem, to je obična pijačarska ekonomija

Na pijaci znaš i vidiš šta kupuješ i za svoj novac dobijaš neko konkretno dobro, a ovde za realan novac dobijaš maglu, koliko glup treba da budeš

Napravim tukicoin, pustim priču po internetu kako će da raste (lol), i sve što mi treba jeste da desetak Maestra pročitaju to i ulegnu. Ćao đaci

Pa napravi, bukvalno ti treba manje od pola sata da napraviš svoju valutu

Ne razumem se u ta kompjuteraška govna niti me je to ikad interesovalo, ali vidim da tih valuta ima mali milion pa kontam da nije greda napraviti još jednu. Drugo, ne bih mogao da ovako pilićarski varam ljude pa da neko plače zbog mene i da me kune, ionako sam već dovoljno bede sebi navukao na vrat, još mi i to treba

Brate Bob rok superstar, svaka čast na plemenitom potezu, ne bi svako mogao ovako lako da se odrekne miliona dolara

Радјард Куплунг
Nema to veze sa ajtijem, to je obična pijačarska ekonomija

To i pricam, ali nasa gospoda na temi za te kriptovalute me ucutkali pre nego sto sam i stigao da beknem. Sada vidim ima onih koji kukaju.

Cak je i pijacarska ekonomija ozbiljna stvar u odnosu na ovo. Ta kripto govna su klasicna piramidalna prevara tipa Jezda i Dafina samo zavijena i zamuljena toliko da averidz hjuman ne moze da razume o cemu se tu radi. Sve sto cuju je "moze leba bez motike tebra" i pecaju se.

Kompjuteraska govna, bravo majmune mali

Bratu Radjardu velika zahvalnost što ceni prave vrednosti

E đoks, aj dođi da ti se najebem keve malo, debilko

ne znam, probaj da se snimas na chaturbate, mislim da to moze da upali, stavis neku masku, snimas se do pasa, ili slicno. nadji neku bicarku pa se snimaj zajedno sa njom, u celosti. dobra lova pozz

ma maestro nas troluje sve vreme, secate se onda u decembru kad je pljuvao kripto valute i sprdao se kako je sve to balon koji ce kad tad puci, a sad kao kupuje te iste za ogromne pare i propada haha ma jeste

edit: https://vukajlija.com/forum/teme/56927-bitcoin?strana=4#post_3840011

hahah pa eto prezivi onda da te vidimo xd

Daj adresu bob rock superstar

maestro stari trolldzija, u stvari vam sve ovo pise sa maldiva i smeska se

Na pijaci znaš i vidiš šta kupuješ i za svoj novac dobijaš neko konkretno dobro,

ovakve jedva cekaju na pijaci