Prijava

Nisam ni ja mnogo bolji ali ne pucam visoko. Bitcoin je kurco valuta i uskoro će da vam jebe mame, vama biznismenima i wannabe koneriskiraneprofitira likovima!

I kad se desi taj famozni krah kripto valuta, ja ću da sjedim na jahti i pit moet dok mi kurva dela felacio i slatko ću se smijati dok budem gledao kako se gušite u sopstvenim govnima jer su vam zinuli rektumi

svaka cast milos88!!
u zdravlju potrosio!

Sto bi rekao Armin: “ sve ovo gore sam izmislio”
Mada bi i to bila laž jer sam kopirao sa ispovesti.com
Vukajlija

Ako se ugase kriptovalute i puknem 4000e ja cu preziveti, ali kiseli sake znam da nece preziveti ako bitkoin ode na 30k do kraja godine

ma boli te kurac svejedno ;)

hhaahha sad cu da opet editujem post pre 4 godine

Pre 4 godine:
ollanik > ovo moze biti samo fejl
edy> Kopanje se ne isplati pogotovo sad

Hahahahahahha
Fejl porastao 10000%
Kopanje se isplatilo svakako

Cist dokaz da su ljudi skepticni degenerici, jer bukvalno i DANAS i pre 4 godine se pricaju potpuno iste price. Potpuno.

salim se,zelim vam da uspete u ovome,mene boli kurac za ovo inace,niti bas i razumem xd...i pre 4 godine sam lupio bezveze HAHAHAH pa kako ispadne

ja sam cuo da je autor shitbrix koji je postovao na 1. strani ove teme, prodao oko 15 svojih preostalih bitkoina sad u decembru i da je sad na floridi trenutno, na produzenom odmoru

ВеликиСрбин
sve sto ima ovako nagao rast ce da se skljoka jos naglije

pre 4 godine

HAHAHAHAHHAHAHAA GRCAM

Ja sam cuo da je ta debilcina sve i bitkoin dala za drogu i da je u decembru mesecu skapala na ulazu neke zgrade

ај се кладимо у биткоин да маестро нема јебеног цента у криптовалутама

svako je propao zbog bitkoina ko je koristio bitkoin

Hahahah

Bitkoine ko te ne zna skupo bi te platio.

Oli, tebi se bas ne da neku lovu da uzmes

Ишмих
ај се кладимо у биткоин да маестро нема јебеног цента у криптовалутама

Хоћу и ја

Pa o kakvim vi kripto valuta razgovarate kad u automobilima nemate ni 10k eura, živite sa roditeljima, ili u nekim garsonjerama, za nekih 300e i pratite neke berze za kripto valute. Pa bog te jebo balkanski i mentalitet

bombasa je ubila pohlepa i mastanje da ce jednog dana bogat biti

u pravu si Oli, nauci me da budem zadovoljan malim stvarima