Prijava

Misliš? Jesi baš, onako, siguran?

Ko god misli da kupuje ono sto vidi je idealna musterija. Idi na bubanj potok ili u sabac ili rumu pa ces videti o cemu ti pricam

Ako kupuješ neki auto ili motor, da, ali i tad povedeš nekog za koga provereno znaš da se razume u to, mehaničara s kojim si dobar, za ostalo je dovoljno da si zainteresovan za ono što kupuješ

Ma povedes mehanicara i nema sanse da je zajebu hahaha

Hehe ali smanjio si procenat kupljenih kvarova za bar 70% DA PSETO JEDNO NEWERNO

Sa ovakvim tvrdnjama mozes da ides lagano sa bombilijem da se raspravljas, znam lika doterao golfa 5 dizlo digli ga na kanal posle mesec dana sastavljen golf od tri golfa. Oni u sapcu imaju nebazdareni metar za prodaju drva itd. Koliko god ih provaljivali uvek ce nalaziti nove nacine da jebu ljude i sa tim se samo treba pomiriti i ne tripovati da NE MOGU DA TE SJEBU NEMA SANSE

joj kakvi se skecxovi mogu napraviti od golfa 5 sastavljenog od tri golva juju

Obojica smo u pravu, eto. GG

ne znam šta se to ne vidi kad kupiš kriptovalutu, ona uvek savršeno radi ono za šta je namenjena

Kvalitetne valute prave ljudi koji rešavaju neki konkretan problem vezan za, lupam, saobraćaj, nabavku voća, transport lekova, trgovinu, i onda naprave svoju valutu i stave jedan deo na prodaju da bi mogli da isfinansiraju dalji razvoj, a to šta preprodavci rade s tom valutom nakon što je nakupuju je obično trange-frange i nema veze s kvalitetom i upotrebljivošću te tehnologije

Radje, koja konkretna problena mogu da se reše kreiranjem kriptovaluta, nemoj me zajebavati. Postoje adekvatne službe u firmama koje se bave rešavanjem problena, finansijske, transportne, tehničke, pravne, projektantske itd. I kako misliš da neko ko je proizvod platio realnim novcem, prihvati da proda isti za valutu čije pokriće bukvalno ne postoji, ni u zlatu, ni u privredi, ama ni u čemu, magla. Navedi mi primer da je neko prodao neku veliku vrednost za tukicoin. Zašto ti ne možeš da dođeš do kriptovalute ako je ne kupiš stvarnim novcem? Jel ti to nešto govori? Jedino tim tkzv rudarenjem, ali tu izađe skuplja dara nego mera. Gde zapravo dobijaš kiriju za iznajmljivanje kompa. Taj novac koji bi dobio od bitkoina je novac ovakvih glava kao što je Maestro, hoću reći krvav, a da li ti je potreban takav novac? Da li, Radje?

Shvataš li ti da kriptovalute imaju nekakvu funkciju i da ne možeš napraviti kuracoin i plasirati ga ako on ne služi ničemu?

Kuracoin je dovitljiviji naziv od tukicoina ako smem da primetim

Trgovina dve firme koja se odvija u kurcoinima moguća je u slučaju da te dve firme ne kupuju resurse od treće strane, što ćeš da izvineš, jer makar taj topli obrok za te gikove moraju da plate DOLAROM, šeh gospodine

Čemu služi, ajde batke, bilo koja kriptovaluta, navedi mi jednu nezamenjivu funkciju

Aj posle ćemo sada poigrajmo, FORZA JUVE

Kriptovalute nikada neće zavladati jer su decentralizovan sistem a ljudi prosto moraju da imaju neki čvrst osnov a to blok lanci nikako ne mogu biti. Prije neke 4 godine je bila afera Mt Gox kada je hladno nestalo bitcoina u vrijednosti od 400 miliona, zbog nekog sranja u protokolu i pogadjajte, niko nije mogao odgovarati za to a gubitci su enormni.

Takodje, nije istina da nije pod okriljem CIA i vlade jer pokušajte napraviti novi Silk Road i Agoru. Sve se završi prije ili kasnije jedino što nekako usporavate taj proces zbog malo teže identifikacije. U suštini, deep web ostaje kao neka bitcoinska utopija jer tamo jos uvijek možete nešto učiniti sa tim bitcoinima ali i tu niste sigurni.

Bob Roče i Saake, to kad se kriptovalute koriste kao sredstvo plaćanja, to je 1% mogućnosti neke od novijih decentralizovanih platformi, to je mogao i bitcoin 2008. godine i ja se nešto ne uzdam da će takvo plaćanje zaživeti

S druge strane, na etereumu možeš napraviti, npr, platformu za novinarstvo poput https://joincivil.com/, koja baš zbog toga što je decentralizovana, nikad ne može biti cenzurisana ili obrisana s interneta

Ili kad dođe vreme da se automobili na autoputu međusobno povezuju i razmenjuju informacije o prosečnoj brzini i gustini saobraćaja, opet će se iskoristiti neka tehnologija slična etereumu ili IOTI, to se već koristi u industriji

Maestro, što ne prodaš Pasata 2012. što si se kurčio da imaš?

mlatoni zapamtio maestru pasata jer je u tom periodu kupovao auto, pa ga maestro iskompleksirao xD