Prijava

Kako pare sve sjebu, jebem mu mater. Bez zezanja. Dobro sto volontiram vec 4 godine, obrnuo sam asketizam i altruizam.

Realno najbolje prosli Cico i Crnogorac sto sad imaju po 30k instagram pratilaca, kafić i bleje po IDJ videos spotovima

realno brate kad uzmemo u obzir činjenicu da većina go kurac nije dobila neki su čak morali i fakultete da završavaju evo dežuraju sad tamo po poslovima nemaju ni vreme ni energiju ni za kurac kamo li za bavljenje bilo kakvom vrstom kreativnog rada

Како би им јебо маму колективно. Сваки али сваки тескт који су писали о политици је трансферчина блама. А и остали текстови су доста јадни, типа онај текст кад ОНИ доказују колико је људи побијено у Јасеновцу.

Крампоном је 2012. предвидио шта ће се десити "Тарзанија клуб Вол. 3"

A cek Frenki pokrao pare i to je to, niste mu ni rec rekli kad se saznalo? Niko ni picku da mu polomi?

Kad jednog dana, kada se Srbija preporodi, izvedemo tarzane pred streljački vod da im presudimo u ime naroda, imaćemo u vidu ovu tvoju izdaju dojučerašnjih pajtaša, pa ćeš dobiti ekstra overavanje u čelo, jer ko izda jednom, izdaće ponovo.

Можда једини добар текст је кад онај лик пијан закасни на задњи бус па оде у неку вукојебину близу Бг (можда Бечмен хахх) па тамо налети на неку цуру која га одвали од секса.

A cek Frenki pokrao pare i to je to, niste mu ni rec rekli kad se saznalo? Niko ni picku da mu polomi?

Дај још неких сочних пикантерија из Тарзанија продакшн.

Govna se drže zajedno jer je ozbiljnija lova+slava ušla u varijantu, ali pući će tikva ako popuše na piplmetru pa im otkažu ugovor na Pinku jbt hahah, koji su pljuvali najmasnije. Koje ljušture

https://x.vukajlija.com/var/uploads/avatars/201001/18350/medium_fight_club_1.jpg
Objasni mi pravila igre koju igraš čitav život i ja ću za dva meseca biti bolji od tebe.

Mračna strana tarzana

Realno, opravdao je moto, možda neki mesec više ali oladio ih ćomančić fino

e zapata jel istina da je frenkiju rtv sredjivao da ne dobije kaznu za cukanje neke trafike?

о томе не знам ништа.

prvo mi u toku citanja prvog posta bilo zao sto smo onomad prozivali daniela djukica na onoj temi lordovi pisanja il kako vec and suddenly posle ovog vise ne :/

2016 се раскантава Френки са остатком дневњака због проблема са дрогом. То сазнајем од остатка новосадске екипе. Тада и сазнајем да је крао паре од сајта годинама, али годинама

....

Ko bi reko da je onaj Frenki toliko govno i to narkomansko...