Prijava

sramota me je sto sam ikada blejao na vukajliji,bas preterano preterano jadni i glupi likovi koji nikada nisu niti ce jebati,latentni homoseksualci koji su od tarzana istih prejadnih likova stvorili neku sliku u glavi sebi kako izgleda pravi muskarac i kako se stereotipno ponasa i kakve stavove ima,od istih sisa koje kao i oni imaju 0 ulicnog iskustva i 0 iskustva sa pickama...onda gledam te mehure i streberkoe koji tako useiljeno pokusavaju ta sranja bas onako su ogavni i za samaracinu,svaka picka bi vas odjebala i svaka ljuta glava bi vas ishutirala...moja greska je sto vas nisam sutirao od samog pocetka nego vam dozvoljavao da se druzite sa mnom

Zaрata
можете ли да замислите који ја гнев осећам, да кренемо од новца, што сам покраден а писао сам 6 година. друго, она епизода са пинком, треће те антисрпске ствари, ризикујем да звучим мало патетично и кринџи, али мени је прадеда четнички војвода, а овамо текстови како требамо примити више миграната. али крив сам јебига, у почетку сам се био полакомио због пичака (капало је тада, јебига), после обећања о неком новцу, а и пасиван сам био, мој задатак је био штанцај текстове о дејтовима и ћути си. и ове инсајд информације не знам шта су чекале до сад у мени да буду избачене.

ЈЕБЕМ ИМ БРЕ МАЈКУ

http://i0.kym-cdn.com/entries/icons/mobile/000/005/393/IKIFEEL.jpg

mislim ne znam taj osecaj ali realno smorio sam se zbog cele price ozb zao mi je brt ;(
edit

иначе цифра о којој говоримо, када говоримо о френкијевом мажњавању лове, иде до 7-8 хиљада евра

looololo

Kao što neko već reče, u ovome se krije jedna mnogo veća životna istina, nevezana striktno za našu državu, već za ceo ljudski rod. Veliki su ovek ostajali u senci jer velikima je odvajkada veliko jedino bitno i bilo, jer veliko traži tvoje sve, a kada bi veliki u svoj život dozvolili makar i jednu sitnicu, više ne bi imali vremena za veliko. Veliki su radili uvek zarad nečeg višeg, a nešto više nije nešto što se da prepoznati sada, kada smo nešto niže, već tek kada ovo tvoje vreme prođe, kada mi ostali dokaskamo tamo gde si ti dotrčao mnogo pre nas.
Duško Trifunović je probio i napisao većinu tekstova za Zdravka Čolića i Bijelo Dugme. Umro je u najvećoj bedi, nisu hteli da mu plate ni spomenik. Mislim da je ovo jedno poređenje dovoljno.
Glavu gore, Zapo. Ko ne plati na mostu, platiće na ćupriji.

Zapata, ti si kuče u čakšire, be! / Psić u hlačama!

Nemci I sorosevci, porod kujin I aspidin, stene lavovo I vasilisko.

daj glavati cico dosljak koji pise nebitne tekstove u odnosu ne na tebe nego na vecinu, tebi odredjuje da brojis sedista, pa najbolje da bih to dozvolio, al takvim maloumnicima ako popustis samo mm gotovo..i onaj drugi celavi mrsavi isto iritantni debil, da mi on kaze broji sedista morao bi da broji zube po podu nema sanse da bi im to proslo

Ni mene niko nije spomenuo kao prvog čoveka na srpskom internetu koji vas je nazvao antsrpskim i soroševskim sajtom još davne '13te, svega dve godine nakon što ste se okotili i kad ste bili na vrhuncu, jebeno su vas svi gotivili. Mislim da si se i tada branio

http://www.imdb.com/title/tt2380307/

za Zapatu jedan filmić da se opusti, biće mu lakše

To je za Niš solidna lova, preračunato u grame pečenja to je 60 000 grama, možeš hraniti mladen ceo život. I ti si bugarin ko ovaj tilmo debilko jbg

S druge strane ne postoji broj sa dovoljno nula da se prevede koliko je to u valuti koju korisitie u toj tvojoj bosanskoj pripizdini, žirovi ili tako neki kurac.

sramota me je sto sam ikada blejao na vukajliji,bas preterano preterano jadni i glupi likovi koji nikada nisu niti ce jebati,latentni homoseksualci koji su od tarzana istih prejadnih likova stvorili neku sliku u glavi sebi kako izgleda pravi muskarac i kako se stereotipno ponasa i kakve stavove ima,od istih sisa koje kao i oni imaju 0 ulicnog iskustva i 0 iskustva sa pickama...onda gledam te mehure i streberkoe koji tako useiljeno pokusavaju ta sranja bas onako su ogavni i za samaracinu,svaka picka bi vas odjebala i svaka ljuta glava bi vas ishutirala...moja greska je sto vas nisam sutirao od samog pocetka nego vam dozvoljavao da se druzite sa mnom

онај скеч дневњака о ди џеју. од слова до слова преписан мој графикон ''винамп ди џеј''. мислите да ме има у кредитс? мислите да је неко то споменуо.

Опуштено Зап, за једно четрес дина има да добијеш пулицера за животно дело.

Иначе, ладно Френки ћоман, хаха.

Лепа причица, опроштена ти је ружна прошлост, ал' мораћу мало да те јебем хаха ♥

Можда ти буде лакше од овога Запета. И мене је један лик тако покушао да изради преко нета и ја сам због њега остао ускраћен за кеш (убрзо је остао и он). Било ми је тешко типа три дана и падало ми је на памет да дођем у БГ и да га одробијам. Али сам скапирао да се све дешава с разлогом. Прошло је пар година од тога. Он сад лијепи плакате за Вучића и гура се са Бошком Обрадовићем по Батајници, а ја у Бечу лијепим курвама фунфцике на чело и пратим на фејсбуку кад долази Ђани у Инсомнију да правимо хаос. Бог све гледа брате моуј.

Можда ти буде лакше од овога Запета. И мене је један лик тако покушао да изради преко нета и ја сам због њега остао ускраћен за кеш

Опуштено Зап, боље Френки него Стевчо

ahha najjace sto su po ns krenule da kruze price o kul ekipi ali kada god bi se pojavio neko kvalitetan od mojih ortaka rekao bi odma -- de da blejim sa onim degenkoima, bleje i pljuju se medju sobom, spustaju jedno drugog i to im je heheeh celo vece-- taj neki fazon su... ostali jadovi koji bi blejali sa njima blejali su da pricaju drugima kako bleje sa tarzanima i dnevnjastinom aahha, dnevnjak je osvojio srca novosadskih klinki intelektualki.. boli me kurac uglavnom za ove stvari ali igrom slucaja procitao sam ovu pricu i naleteo sam na snimak glavatog iz balkanifo i kaze kako je nastao dnevnjak spontano i tako neka prica neprirodna totalno i glas mu je preiritantan i sve, 21 vek je do jaja ljudii

Don't believe his lies
He is the one kill him

jel ariel homoseksualac?

fokursraju se ljudi na soros pricu jer je to i najjadniji potez , ovo ostalo je manje-vise bilo za ocekivati: ako sa 27 godina igras vockice i to u 21. veku, do jaja si glup

Pa jebo je Zapatu godinama, ne znam je l' se to računa.

zapata, ovo je najnormalniji razvoj stvari za bilo koju pricu u koju je umesan novac a nemas neke ugovore kurce palce i ostale stvari sa kojima kao prividno imas neku sigurnost, pri cemu i to ne vazi ako se dovoljno velike pare umesaju. ako je od pocetka bio cilj da tarzanija zaradjuje kintu, ne funkcionise dodjes mi dodjem ti.

нарочито је спонтано добио дневњак популацију, на ртв у термину за чај. а што се шеровали линкови на бројчано најјачој страници у региону коју смо стварали 6 година, то је детаљ