Prijava

Meni Oks još ovde delovao kao neko prepotentno govedo (LOL pun intended) i to bez da sam se nešto udubljivao tad.

Upozno sam Frenkija tamo u NSu neke valjda 2014. zablejao nakon EXITa sa Wojtekom, znam da do Dnevnjaka nisam bio siguran je l' to Frenki ili ne, jer je nespojiv sa spikom koju fura na netu i na to da generalno gledalno deluje maksimalno istraumirano.

Tad ste se smejali Rombu Rockavelli, a pet godina kasnije imate lezbejku za premijera zemlje za koju su pre jedva jedan vek izginule generacije srpske mladosti na Solunskom frontu, među njima i moj pradeda koji je uspeo da se ipak probije do otadžbine i učestvuje u njenom oslobođenju, stoga i ja imam puno pravo da nešto ili nekog okarakterišem antisrpskim. Sada prizivam Demigoda da da svoj sud o tvojoj grešnoj duši, Zapata bugare.

paclaolomvr je najjaca ekipa a pazl mozda najkreativniji lik na sajtu koji moze da se ispisa po faci fancky delevra

Inače, zaboravih da kažem, sasvim solidno zabijanje noža u leđa Tarzanima. ♥

Панћера, а о чему се ради на том твом аватару?
Надам се да није оно што ја мислим

dnevnjak je samo mogao i da uspe u sredini kao sto je novi sad, koji se pretovrio u preseljenu veliku varos, punu seljaka u gradskoj sredini, i ta spika je samo tu i uspela, da je bila u bg bg bi je jebeno progutao za sekund, jer je klinacka stvar. koji ce kurac nekome dnevnjak kad u bg tece okrutniji zivot 4x, dnevnjak je limunadica bas za novosadjane i te glave

sramota me je sto sam ikada blejao na tarzaniji,bas preterano preterano jadni i glupi likovi koji nikada nisu niti ce jebati,latentni homoseksualci koji su od vukajlijasa istih prejadnih likova stvorili neku sliku u glavi sebi kako izgleda pravi muskarac i kako se stereotipno ponasa i kakve stavove ima,od istih sisa koje kao i oni imaju 0 ulicnog iskustva i 0 iskustva sa pickama...onda gledam te mehure i streberkoe koji tako useiljeno pokusavaju ta sranja bas onako su ogavni i za samaracinu,svaka picka bi vas odjebala i svaka ljuta glava bi vas ishutirala...moja greska je sto vas nisam sutirao od samog pocetka nego vam dozvoljavao da se druzite sa mnom

pozzdrav zajk, koje su ti misli?

нећу да спемујем тему, знаш ти на шта ја мислим

za koju su pre jedva jedan vek izginule generacije srpske mladosti na Solunskom frontu, među njima i moj pradeda koji je uspeo da se ipak probije do otadžbine i učestvuje u njenom oslobođenju

Zarobili ga naši 1914., a?

Koja tema lol zvizde nam jaja sta je bilo s tarzanijom

paclaolomvr

Zabolelo me ovo.. Zaboravljen sam.. A suosnivač bobolom, hvala ollaniče i ombre

Је л' Пазл онај из Црне Горе што су га бановали хиљаду пута?

zhajk nije ono sto mislis!

Сантјаго Коровјов
Inače, zaboravih da kažem, sasvim solidno zabijanje noža u leđa Tarzanima. ♥

Hah, brate, pa bugarin

ок,хвала на инфо