Prijava

molio bih moderatore da preduzmu nesto povodom hejta na moje def, ili nadjite ko to radi ili ih stavite u odabrane pa nek ih ocenjuju onda svi u svako doba a ne samo pojedini likovi i to samo kad sam ulogovan na forum.predlog za poboljsanje sajta.ko ima duze od dve god 50+ na def da mu se ukine zabrana pisanja postova ako mu zbir padne ispod 50.ta skripta treba ovom sajtu

tebi je minusovanje neki tezak zlocin.minusovanje jeste neprijatno ali nije nista strasno.zene vole da dramatizuju i preuvelicavaju a smem ruku da dam da je svaka zena u svom zivotu sa uzivanjem mastala da je minusuju. jel ljubo zemunac bio u zatvoru zbog minusovanja a zene su ga obozavale i bio je idol mnogima.skoro svaki kriminalac je izvrsio minusovanje a znas da na kriminalce gledaju kao na vitezove koji postuju zene i slabije.pa ti vidi tu kontradiktornost.po tome i glup covek moze da zakljuci da minusovanje nije toliko strasno koliko s e prica

pa nemojte ljudi stvarno

pa labo odabrala sam ti onomad, šta je sad opet bilo

taj post je bio parodija na fb stranicu legende 90ih..kriminalci vaze za likove koji postuju zene, imaju neki viteski kodex a ovamo pola poznatih kriminalaca lezalo u zatvoru zbog silovanja.a posto zene vole kriminalce onda to implicira da vole kad ih se siluje

neko moze da pise na forumu a ima zbir def 12 a ja ne mogu kad padnem na 49, nije mi jasno.mora da se popravi baza podataka ili nesto

stani u red prijatelju, to im je u planu tik iza popravke ceta i vracanja postera i reakcija.

i posteri da se vrate

Kontaktirao sam kajzena, kaže da na tome radi već neko vreme

Ја сам ти ономад дао плус на све, не могу два пута. Јебига пријатељу.

hvala kosmo.nek umru hejteri.
kashof, brzo ce on samo da nauci sql, php i jos neke stvarcice

Svaki n00sm∑∑ lupljet na definis od Labavog je dodatan dan bez postera i reakcija na sajtu!

badvajzer, hvala prijatelju pa taman posla ne treba da pravis duple naloge da bi nekom lupao pluseve i minuse ko pojedini sto rade

Labo eno dao sam ti pluseve, a vi me nemojte za lajk banovati xd

ti bar imas odabranu i to svjedoci tvom kvalitetu prijatelju,

ljubomorne duse mogu da ti puse, izdrzi, pis

hvla kashof.pravo resenje je skripta.imao sam ja i 90+ def pa sam pao na ispod 40

ma to mi je dao bohor ili kosmo, ne mogu ja da pisem def zamara mi mozak

Dao sam ti i ja pluseve.