Prijava

Dobri tekstovi na b92, serijal odbrojavanje do SP. Čuješ tako neke podatke tipa Salenko 5 golova na jednoj utakmick

na stranu precka imao sam tad 8 godina sa drugarima na reci ispod nase ulice nas 8-10 svi drzimo po jedan stap u dzepu kriska hleba i cekamo babusku. upecao sam 3-4 ribe neopisiv osecaj penjemo se uzbrdo uz ulicu a tamo stariji se deru nerviraju ,tada nisam nista razumeo ali sam shvatio nesto smo gadno propustili.
vracam se u kucu napolju prelepo vreme sedem na kauc palim svoju segu i igram neki japanski fudbal pod imenon GOAL igrica u kojoj je mogao da te oduva vetar udari grom .. igram to sat vremena ,a onda izlazim da se vozim biciklima sa drugarima .
stariji su imali albume mi klinci smo samo kupovali slicice jer je to bilo cool.
bilo je srecno vreme ljudi su bili opusteni , drustveni ,socijalizovani .
vec skedeci mundijal sam pomno pratio budio se ujutru da gledam utakmice i sisao se kod komsije u garazi na Zuba frizuru. negde izmedju toga sam odgledao svoju prvu utakmicu u babinoj sobi Real-Roma , a zapamtio sam i volej nego smesnog celavog cike u dresu Reala koji mi posle nije bio toliko smesan kada sam isti potez pokusao da kopiram na terenu.
ne znam zasto sam sve ovo napisao oci su mi pune suza kad se setim tog vremena radosti i brezbriznosti zeljom samo za jednim da se bude srecan i veseo.

e ovo ja zovem ispovest :((

i meni suza krece sad jebemti duka

Ех, дивна нека времена...

https://youtu.be/gOi5uet1QMs

A kajgana nikad ukusnija

na stranu precka imao sam tad 8 godina sa drugarima na reci ispod nase ulice nas 8-10 svi drzimo po jedan stap u dzepu kriska hleba i cekamo babusku. upecao sam 3-4 ribe neopisiv osecaj penjemo se uzbrdo uz ulicu a tamo stariji se deru nerviraju ,tada nisam nista razumeo ali sam shvatio nesto smo gadno propustili.
vracam se u kucu napolju prelepo vreme sedem na kauc palim svoju segu i igram neki japanski fudbal pod imenon GOAL igrica u kojoj je mogao da te oduva vetar udari grom .. igram to sat vremena ,a onda izlazim da se vozim biciklima sa drugarima .
stariji su imali albume mi klinci smo samo kupovali slicice jer je to bilo cool.
bilo je srecno vreme ljudi su bili opusteni , drustveni ,socijalizovani .
vec skedeci mundijal sam pomno pratio budio se ujutru da gledam utakmice i sisao se kod komsije u garazi na Zuba frizuru. negde izmedju toga sam odgledao svoju prvu utakmicu u babinoj sobi Real-Roma , a zapamtio sam i volej nego smesnog celavog cike u dresu Reala koji mi posle nije bio toliko smesan kada sam isti potez pokusao da kopiram na terenu.
ne znam zasto sam sve ovo napisao oci su mi pune suza kad se setim tog vremena radosti i brezbriznosti zeljom samo za jednim da se bude srecan i veseo.

lajk ako ti godine nisu vazne :3 </3

Kako sere, jebote, pa koje prvenstvo da mi bude omiljeno kada se jedino sjećam od Francuske kršteno, sad ću da pišem JAO ONO U ARGENTINI 1978. MI JE BILO BAŠ FUUUUUUL a veze nemam nicam u planu bio da me ćaća pravi a ne šta drugo

Moje prvo bio si prvenstvo ovih dana setim te se cesto

Egipat. Praviće probleme.

Danska... praviće probleme.

Omiljeni momenat pre 4 godine. Meksiko gazi ustaše, trener Meksikanaca postaje Super Sajanac

https://i.imgur.com/frnXxyM.gif

Favorit mi je uvek NEMAČKA, i mislim da se sad neće zajebati i krenuti bez klasičnog špica,pa da prodju kao prošli put.
Pored Nemaca cenim Kolumbiju i za njih navijam, pored naravno ovih naših fudbalerčića.
Kosta Rika je dosta slična Kolumbiji, i mislim da mi protiv njih nema šta da radimo, a nadam se da nam neće dati više od 3 komada, daj bože da ih dobro analiziramo, i da izvučemo nekim čudom nerešeno.
Biće nam mnogo lakše protiv Brazila, nego protiv Kosta Rike.
U svakom slučaju iznenadjenje na Svetskom će sigurno biti Maroko,Kosta Rika,Kolumbija ili Belgija.
Nadam se da će me naši razuveriti, o ovome što sam napisao.

Oh zhajk, nije lako biti ti.

E jes sad Kostarika osvaja

Bez Voncopa tesko

Panama. Nikome neće praviti problene.

Наши не умеју да вежу победничку серију, већ им игра осцилира од победе до пораза у само две утакмице. Групна фаза такмичења захтева да се све три утакмице одиграју врхунски, што је претежак задатак за нашу момчад која размишља кампањски. Реми са Швајцарском и два убедљива пораза од Костарике и Бразила су реалност, но свеједно, важно је учествовати!

Zašto ljudi misle da je Kostarika bolja Švajcarske? Sa Švajcarcima će i Nemci solidno da se namuče u osmini.