Prijava

2002 се пуштало Корејанцима да касапе све редом. Јесу Турци ваљда испушили на крају, нисам гледао утакмицу.
https://youtu.be/70YBjA0bLFM

Šta je sve Očoa branio tad protiv Hrvata. Odlično je SP bilo baš južnoameričke i centralno američke ekipe gazile evropske u grupama posle popušili u nokaut fazi, normalno. Kostarika prva u grupi smrti sa Englezima, Italijanima i Urugvajem jedno od solidnijih iznenađenja.

Sve sto znam je da ce Mitke da navija za neki random Maroko/Čile/Egipat/Kostatiku bilo koju slabu reprezentaciju sto se pokaze kao najprijatnije iznenadjenje

Ne igra Čile valjda ali shvatate poentu

omiljeno prvenstvo mi je 1978, nadam se da cete me prihvatiti u drustvo jer govorim samo ono sto volite da cujete

doslo vreme bice sramota i za zidana reci da je dobar igrac

Ја увијек аутсајдере порджавам.

2010. je bilo do jaja, ne samo jer smo učestvovali. Forlanovi golovi, gol van Bronhorsta, Francuzima selektor na osnovu horoskopa pravi tim i njihova svađa, vuvuzele, džabulani, nepriznat Lampardov gol, preljuta Gana, Abreu puca panjenku za odlučujuć penal protiv Gane, Severna Koreja i lik koji plače na himni i cela ujdurma da su otisli u rudnik posle, jedini minus tog prvenstva je to što je Vidić prodao, i sto su Španci osvojili.

Hahah da i naravno NAŠI PUŠU CIGARE

+ 2010 Марадона водио Аргентину као селектор, јео говна, носио по сат на свакој руци.

https://secure.i.telegraph.co.uk/multimedia/archive/01676/Diego_Maradona_1676591c.jpg

Svako ko ne ocekuje veci sou sa mladenom ove godine od pozivanja sina ili nasi pusu cigare nije bas normalan. Imam osecaj da cemo se toliko izblamirati nekim nebulozama da ce nas zgotiviti svi

Ko će biti Hames ovog prvenstva, da jebe kevu maltene niotkuda?

Džejms je bukvalno u to doba važio za najvećeg talenta kolumbije u zadnjih 30 godina i to pored živog prajm falkaa

Pa dobro, za većinu kežual pratitelja je bio novina

Pa odigrao je tako da ga je real kupio za vreme sp fazon

Jesu tad brazilci natrtili koreju 6,7:1 a njima tamo pustili samo njihov gol i vest da su pobedili prvaka sveta 1:0 hahahahaha

2002. pamtim samo čudan detalj da je neki naš komentator (vrv Milojko) svaki put pominjao za Olivera Nojvila, on je polu-francuz i tamo ga zovu Nevil(neuville), u nemackoj ga zovu Nojvil.

Svaki meč nemačke

Ako Francuzi sad ne osvoje ne znam ko ce.

španija 84, kada je jugoslaviji falio gol protiv hondurasa da prodje dalje.
sjecam se naslova u tempu: GLAS DO NEBA A MUDA U PEPELU.

Ali slažem se da je 98' sve bilo savršeno. Savršeno svetsko. Toliko momenata- ludo prvo poluvreme Argentina-engleska, crveni bekama, denis bergkamp, epi napad ronalda pre finala, dobra pesma riki martina (pa kad jeste), maskota epska i prepoznatljiva, ljuta nigerija, španci ispadaju još u grupi, preljuti danci vode u četvrtfinalu protiv brazila, aleksi lalas, loženje meksikanaca prilikom himne, žute glave rumuna, i naravno... thuram. 2 gola za rep. 2 gola protiv ustaša

I nije bilo nasih ovnova da nam kidaju zivce samo fudbal xd

Baš mi dargo što su pravoslavna braća Korejanci jebali majke katoličko-masonskim pederima Italijanima i Španjicima. Žabarska gamad ceo život irgala na foru ljigavisanja foliranja. Španjcima se sve posle vartilo i da budu šampijoni i da ih posle guze.