Prijava

jel sam jedini koji nije skontao apsolutno nista iz onog linka?

Evo saću ti objasniti

Vidiš slavko nema život i njegov jedini beg mu je vukajlija, ali ga je kosmopolita banovala. On je u svojoj mržnji napravio četrdesetak duplih naloga da minusira ljude da bi im pokazao da sa njim ne može tako. Uz to je i neke imaginarne drugare dobio ekipom ih zove, ali nemoj to njemu reći da su imaginarni ume da se namrgodi i dahće brzo.
To je priča o Slavku..

:Tanja vojtehovski zamišljeno gleda u gosta pa u kameru:

jel slavko onaj sto je bio kao jedan od legendi sajta? ili je to urosh?

Dajte neke haklere da nas spasavaju.

Lol Slavk0 legenda sajta

Jel može neki moderator da odvoji vremena da mi pobriše sve definicije ne bih da budem tema terorističkih napada plus me mrzi da pvt šaljem naizmenično svakom modu pa ko vidi nek obriše unapred zahvalan Triforce

Ne bih da prođem ko Labavi da ne mogu ni na forum da uđem

labo je potcenio moć ekipe. takođe, svoje kreativne izlive je trebao da pretoči u prelepe definicije, kojima bi stekao veliki broj pluseva.
no, sada je lako pametovati

Let’s quickly recap what’s going on and the order in which the methods are called:

When vukajlija definition is passed to minusScript, minusScript calls the constructor of the component. Since minusScript needs to display the current score, it initializes this.state with an object including the current time.

minusScript then calls the component’s render() method. This is how script learns what should be displayed on the screen then updates the DOM to match the render output.

When the minusScript output is inserted in the DOM, calls the componentDidMount() lifecycle hook. Inside it, the component asks the browser to set up a timer to call the component’s minus() method once a second. component schedules a UI update by calling setState() with an object containing the current time. Thanks to the setState() call, script knows the state has changed, and calls the render() method again to learn what should be on the screen. This time, this.state.date in the render() method will be different, and so the render output will include the updated time. Script updates the DOM accordingly.

Omiljeni posteri
Omiljene reakcije

Dajte link profila debilka sto siluje sa duplim

ovo što je kandidar napisao je niđe veze, deluje kao da ga je napisao neko ko zna nešto o pisanju skripti, al nije baš siguran šta tačno da napiše

postoji velika šansa da skripta ne postoji i da ta četiri računara zapravo ne rade na sistematskom uništavanju sajta

Jel se engleska reč obscure prevodi na srpskom opskuran?

Sad sam gugltrenslejtovo, izgleda da ima nešto opskurantan ili me to gugl zajebava

Jel ste gledali taj film odakle je izvadjen meme? Gledajte. https://www.imdb.com/title/tt3472226/

In 1985, Kung Fury, the toughest martial artist cop in Miami, goes back in time to kill the worst criminal of all time - kung fuhrer Hitler.

ima i dobru picku
https://ia.media-imdb.com/images/M/MV5BZDRhMTQ2MzAtYTE2Ni00NmU0LTg3OGItYzBlY2E5YmYwNTc5XkEyXkFqcGdeQXVyNTAyODkwOQ@@._V1_SX1777_CR0,0,1777,999_AL_.jpg