Prijava

Al da nam žiri ne da nijedan bod, ljubomorni su našu lepotu. Za mene su hurikanke pobednice

Dobar spid je bolji od koksa

Ајмо да тргујемо криптом, каже лик да ако инвестирам са још пар људи сад - обогатићемо се у будућности

Јесте то златан кавез, али је и даље кавез

Melkijades
Razmišljam već neko vreme o tome kako je krajnje apsurdno stajati u nekakvoj hali i skandirati gomili milionera koji nastoje da loptu proture kroz jedan od dva obruča. Jedan taj nebitni lik u njihovoj ekipi kog uopšte ne gotive (tudje da i ne pominjemo), na kontu ima više novca nego svih tih 17.000 dokonih ljudi koji su još platili da udju i da ga gledaju. Ko će uzeti prsten? Da li će sudije izgurati Lebrona makar u finale konferencije? Kad će klej nazad na parket? Da li će manje antipatična ekipa izbaciti skroz antipatičnu ekipu milionera pa da se radujemo mi ovde bednici?

Melki bi hteo kao u Koloseumu, da ih držimo u tamnici, ako ubiju nekog Parćanina zarobljenika kurva i parče mesa, ako budu ranjeni, palac dole i gladijus u muda

take a shot every time someone says živimo u robovlasničkom društvu

Kakvo more, idemo u malinu, svez vazduh, taman se regenerisemo malo, a i nema morskih pasa

Како су Кића и Праја могли а ови данас не могу да играју?

Само су им паре битне, а не национални понос

Како је Гасол играо а Јокић не може?

За шаку долара се продао

рандом негативни коментар што Јокић не игра на олимпијским....

E pa 'bem ti muku više, stvarno!
Prvo pobeđuj kolonijalizam, pa fašizam i nacizam, zatim neokolonijalizam, pa komunizam, ideologija po imenu ljubav je sama od sebe u izumiranju, zadnjih 20 godina, sad vlada totalitarni pseudodemokratski globalizam, koji evoluira u novi svetski poredak, a sad još treba da ratujemo i protiv prefidne ideologije novca i moći, koji se zloupotrebljavaju zarad ličnog nadbogatstva i nadmoći na račun malih, slabih i siromašnih i nad njima..

Svako ima svoje razloge zasto nesto radi, i ja to razumem i postujem, ali gambi to sto ti radis je odsustvo mozga

Skini novu majicu dok jedeš

Не навијати за српске клубове (макар то били и Титови близанци) против било ког иностраног тима је антисрпски.

Такав став могу лајковати само навијачи Манчестер Ситија, на пример.

Pozdrav ljudi, kao dokazani prof. dr. kladjenja otvaram ovu temu u svrhu brzog bogaćenja.

Nije u pitanju sreca nego sati i sati gledanja statistike, decenije gledanja fudbala, fudbalsko znanje sticano u beton ligi, u balonima i pesu.

Da nešto napišu na ovoj temi, dobrodošli su:

Pseto
Bohor

deset mesta prazno

Shomy

pet mesta prazno

Armin

sto pedeset mesta prazno

jos sto pedeset mesta prazno

Coa ciganin.

Zapata je trazio da mu od 1000 din napravim 5000 din. To ce mu biti ispunjeno, zato sto ja planiram da na tikete stavim 1000e a napravim 5000e.

Sta je to, kvota 5, pickin dim.

Zapatu bih zamolio da ne postuje na ovoj temi ali neka isprati sve predloge za svojih 1000 din.

Uskoro pocinjemo.

Vidi se po postovima da voziš ozbiljna kola Galantni kosovče