Prijava

Megan Fox je dobra ,ali povećajte sliku pa joj pogledajte palčeve na rukama.
(Bosanac, 13. septembar 2021 10:58)

Ima li neko Alhemičara u digitalnom obliku (pdf, mobi)?

"Ma spusti kocku knaufa bre u dnevnoj na plafonu, i tu reflektore, vrh je estetski"

Ostavi pileću džigericu u čaši kokakole da prenoći pa ćeš da vidiš šta će da bude.

Haha a ima i ono ostavi bigmek godinu dana na stolu da stoji i da vidis isti ce da bude, plastika bajo moj

A dobro, mada su te spike samo derivati crnog i žutog soka

MEDALJA
DOBIJA SE ZA: 10 odabranih iz kategorije
OMOGUĆAVA: Izbor boje na četu

Jedem čmarove po kućama

Kupiš kilo banana, pa se najedeš

To ni u Nemačkoj nema za te pare

Što ne uplati u humanitarne svrhe, nego se bahati!

Šta će mu tri automobila?

Što nije našla nekog pekara ili poljoprivrednika?

Није то ствар патриотизма, него укуса. Ако ми кажу да је нешто чоколада, волим да то пре свега буде чоколада, а да додаци остану на нивоу додатака. А овде од неких триста флафичастих филова човек заборави да је то у основи чоколада.

Исто важи и за пиво, и за сладолед, и за још много тога: пиво са укусом банане, пиво са укусом кедровог ораха, пиво са укусом муда тајландске мушице... Ако ти тражим пиво, дај ми пиво са укусом пива. Сладолед? Ванила, јагода, чоколада и - доста. Какве презле од кекса, какво суво грожђе, какве страћателе и остали бакрачи, то онда више није сладолед, него торта. У оквиру општег слуђивања, врши се и слуђивање укусима.

Ја тако, а свако нек купује и наручује по свом укусу. Јагњетина у меду и шопска салата са орасима? Нема проблема, наручи, ја плаћам, само немој тражити да ти се придружим.

pa brate izasli smo iz sankcija
Није требало. Како изађемо, тако ударимо у бес. Уф, што се ја нешто не питам... Нису мутави они у Кореји: два кроја одела и три боје, па комбинуј. Па кад дозволе још један крој и још једну боју, да видиш радости.
А за жене само нивеа помада.
У праву је ŠKODILLAC, изгледа да ипак има и патриотизма.

Sad nek onaj milion daju bolesnoj deci

pa realno, kad raspodele to milionce na njih 20 i kusur, dodje im ko uzina na velikom odmoru otprilike