Prijava

имаш кредита?

najsrećniji su najsiromašniji, ma koliko to nemoguće zvučalo.

А ти мислиш да је она срећна с њим? Она је само окована златом. Живи у златном кавезу.

Nekad je to bio gigant!

Eh da su četnici pobedili mi bi bili sada zapad. (otac/deda bio član SKJ, živi u stanu solidarnosti)

Englezi izdali Čiču...

Čiča Dražo...

cim izadje iz salona to ti je 5000 evra manja cena

ma to sintetika, ne diše koža
ili
vozi LAĐU, nakrao se

Boban dobro ime za kurac, kapirate, Boban Piroman, zato što je ćelav, hehe

Palačinke sa šećerom

Zulum privatnih izvršitelja se nastavlja

Ja kažem: svaka čast svima, ali...

Kobajagi naplaćuju kese, jer štite prirodu, a u stvari opljačkaše ovaj narod

Moj zet ima Omegu B, kupljenu u Austriji '99., sa taksija. Tada je imala 200.000 (nije poznato da li je vraćana) i danas na satu ima 1.350.000. Na 840.000 je rađena generalna. 2.0 dizel.

Toliko o tome. VW i Škoda mogu da sanjaju kilometraže koje Opel pređe bez ispalih točkova po našim putevima.

turbo ovo,turbo ono a nesmes vise nigde da stisnes po gasu,bacene pare,jos najzilaviji bese onaj stari citroenov dizelas 1.7d 60ks,od benzinaca vw 1.8 od 90 konja,to su bile jednostavne,ekonomicne i nepoderive masine,ovo danas

što se bre ne dogovore svi ovi što rade na trafici da traže platu pedeset hiljada, da vidiš kako bi moglo

reč privatnik

nije lako kod privatnika...

ma gradski prevoz majka mara, uđeš i ne misliš ni o čemu, ništa održavanje, gume, da ne pričam zimi, nema da čistiš sneg, sedneš i čitaš neku dobru knjigu

https://i.imgur.com/on9zlSS.png

Haha, sad treba napraviti kontraargumente za auto

Auto zakon. Kad hoćeš da ideš negde sedneš u njega kad hoćeš i voziš, ne čekaš ga na stanici
Možeš da biraš putanju, za razliku od autobusa
Dostupnost 00-24 h
Nema Cigana u njemu, osim ako nećeš