Prijava

Haha to za cigane je vrh

Možeš da biraš putanju, za razliku od autobusa

hahah mislim da bi ovaj argument prevagnuo

Jel treba nekome prevoz sutra Banja Luka - Novi Sad? Krecem u 18h.

Dobro bi mi doslo drustvo, uz pricu brze prodje vreme. A mozemo i gorivo da podelimo :)

Jel treba nekome prevoz sutra Banja Luka - Novi Sad? Krecem u 18h.

Dobro bi mi doslo drustvo, uz pricu brze prodje vreme. A mozemo i gorivo da podelimo :)

https://www.facebook.com/babicjovica/posts/10154833852185243

какав цхавез

haha i ja sam hteo da napisem “chavez od lika”

Ne znam sto ali uvek mi je zanimljivo kad se pljuje chavez. Verovatno sto je opravdano. Kada sam čitao ono, nisam mogao da verujem da postoji takav lik a bio mi je ok pre toga.

To vam je ta NAPREDNA Srbija

cenim da je i dogadjaj sa 70dinara izmišljotima isto kao što je izmišljotina i onaj Remeov post

није потпуна измишљотина

искарикирано јесте али постоји основа

šta je osnova, da su se on i zhajk zajedno vozili vozom?

pa ono za leprija i 30€, mogu da se kladim da ga niste ostavili na cjedilu kad je trebalo da se plati ceh.

a ne vjerujem ni da si ti debeo.

pa ni ti ne jebes koze, i sta cemo sad?

mora da se stane na put lažnim vijestima (tarabafakenews)

pa dobro mnogo je jace da postoji prica za 70 dinara jer je i komicna dobrim delom i zamisljam zhajka prezbunjenog
ovako je samo jadnik koji se hvalio mikrofonom od 300 evra a trazio ljudima da mu plate kartu do bga

ali doneo bi džitru pa i to nešto vrijedi

meni je on skroz pozitivan lik

мислим да је жајк хвалио чавеза како је фин момак и био му баш добро друштво у возу и отворио му врата кад је излазио у инђији јер овај није могао али се зајебо па додао на то "али ок и ја сам њему платио карту у грацком од аде" која је тад била око 70 кинти ваљда, после је свашта од тога испало