Prijava

Nisam pio. Ja burbone cepam, jbg. Viskiji mi ne leže. Al koga boli kurac koji je level ako ti se sviđa, realno.

Oko 2.5k ti je, ako ti išta znači.

EDIT: 1.5k

Lol stvarno pretvorili ovo u temu za rakiju

Pa znači neki nizi srednji nivo, bar po ceni. Probah skoro lagavulin, ne bih mogao ono da pijem uz užitak

Да ли постоји нека ракијада за праве љубитеље те пречисте течности на којој људи окрећу прасе, пију ракију и уживају, а да није фазон Прањани, мајице са ликом Путина, просипање ракије и малоумно ваљање по каналима?

Pa ja nisam probao ovaj vajt hors ali ono soma ipo flasa vrv ni ne moram xd

Sad tek vidim da je edit na soma i po. Al leglo mi, jebem li ga

Meni burbon presladak nekako.
Inače singl maltovi su mi isto njah nekako. Dobar blended je najbolji. Ništa produhovljeno, blek lejbl i ja sam zadovoljan.
Premda Laphroaig cepam sa ćaletom.

Postoje i “rakijade” bez prasica putina povracanja i valjanja ali se o njima ne prica da ne bi postale takve

Realno se sve usere kad nagrne stoka sa svih strana

Voleo bih da se diskusija pokrene o originalnoj temi, ali čak i da ne bude tako, 2018 je, ljudi :)

Pa tema ti je preglupa zasto bi se diskutovalo

Pa dobro možda nekoga zainteresuje jbg...

Marko objašnjava po rakijadama.

Iskucaj jedan tekst za tarzaniju o tome, izbaci to iz sebe jbg

Meni burbon presladak nekako.

Sve zavisi koji, negde jeste agresivna slatkoća, ali imaš koliko voliš dobrih burbona, jbg.

Slusam slavicu cukteras i tanju savic i donu samer i umeka u isto vreme i koga sad tacno boli kurac sto ja to slusam i gledam netfliksovu seriju marsej a sinoc sam gledao 12 angry man po 17ti put mislim ljudi daj ne budite robovi jebeni

Samo mala opaska, sinoc sam sedeo u nekom pokusaju od fensi pivnice sa super drustvom, a do malopre u lokalnoj birtiji sa lokalnim poluskaljarcima se kezio i lepse mi je bilo veceras tako da ono jbg sve zavisi od situacije, mnogo puta bude obrnuto ali fensi mesta prezirem bas

To ko se cime bavi, dok god ima para za svoje prohteve i potrebe, apsolutno me ne dotice jer zivimo u dzungli jebenoj

I da, nisu ti krimosi sto rade kao protiv zakona buntovnici nikakvi jer su i sami deo piramide, ali svakako jesu daleko vece glave(moralno) od gomile kenkavaca za tastaturama

Sinovi, jel zna neko mozda odavde sta znaci sindzo mileva?