Prijava

Pa mi nemamo raspravu. Ti si meni prezabavan lik ovde oduvek bio.

okrenimo ovu temu na rakiju, šta

manastirska rakija dobra je

vino u đurđevim stupovima što sam pio, pa to je fantazija jedna

Meni rakija bukvalno omiljeno pice mogu kad god da je popijem

Eto i ta skripta famozna. Nije dovoljna borba protiv kozme, mora se izminusirati top 10 likova. Zašto? Zato.

Znači u ponudi viski i rakija, ti dereš rakiju? Patriotski, nema šta.

Ja rakiju ne volim ni da pomirisem a kamoli da pijem

Pa zapravo, niko ni niej srao preterano po tim temama, bilo malo podjebavanja ili čega već, ali obe teme okej funkcionišu, a činjenica je da je jebiga i problem kada na jednom mestu pričaš o nečemu (recimo pivu) na jedan način, i onda dođeš na drugo mesto, i opet kenjaš o tome. Ima delom i moje greške, mada je to davno prevaziđeno, u poslednjih pitaj kurac koliko, jedini koji su tu jeli govna ste ti i Gonzo.

No nebitno, ti ionako ne možeš da se posereš po nečemu jer si nubina. Mož se posereš ozbiljno samo ako znaš nešto o tome. Ovako se svodi na klinačko "to je sranje". Tako da ono, koga jebeno boli kurac.

фантастичан аперитив слажем се

U zapatinom koordinatnom sistemu kuloce slabo se kotiram zbog ove cinjenice

pisao sam o divljoj kruški na nekoj temi što sam pio kod poznanika jednog, i dalje tvrdim da je to najbolja rakija koju sam ikad pio

E sad baš dobio krušku, tast pekao. Za tri dana sam popio 3 čašice.

E sad idemo ka nečemu. Možda je to ključ, nubina sam za pivo, ti nisi, i to mene podriva, to nesto meni nepoznato, uliva mi strah i odbrambeni mehanizam mi je da se poserem.

Maestru je nedokučiv beton eto, i mora da se brani bežanjem u hiperseljacizam.

ako neko ide na maraton sutra nek pozdravi jednu Biljanu, 173 visoka, duza plava kosa vezana u visok rep

kazite pozdravlja te troki

Znači u ponudi viski i rakija, ti dereš rakiju? Patriotski, nema šta.

Uvek ako je rakija dobra. Da je rakija-burbon dilema mozda bih uzeo burbon ako sam tako raspolozen ali viski bas nema sansu ili aj da kazemo bas malu

Kakav je vajt hors viski. Sad sam pio i svidja mi se al me zanima koji je to lvl kvaliteta

Pa ako ti se svidja onda visok nivo jebo te level

Ma ne znam mu ni cenu ni nista