Prijava

Sta je poenta ovih biljaka? Hranljive nisu, ukusne nisu, ne mirisu na nesto da bi bile kao zacin, jedino se jedu tako sto se ispohaju do neprepoznavanja kako bi imale ukus na sta god je dodato jer same ukusa nemaju.
Ko je resio da jede ovo i zasto?

Dobre su na rostilju jbg samo tako ih i jedem. A plavi patlidzan je dobar i u ajvaru.

Na rostilju su dobre jer im da ukus meso sto bilo tu, i ja ih jedino tako jedem.
U ajvaru samo daje na masi ne dodaje ukusa nista.

Dodaje i na slatkoci u ajvaru al nebitno to, a na rostilju ne idu gde bilo meso nego na resetku jbt natopis ih malo pacom nekim i bacis 5min na resetku i cao

Uostalom imas nebitnih biljki pun kurac ne znam sto si se uhvatio za ove dve. Cemu ringlov? Krastavac?

za tikvicu stvarno ne znam, čak i jebeni avokado ima bogatiji ukus

Ringlov ne znam sta je a krastavac mirise na nesto.
Avokado hranljiv.
Vecina stvari ima neki smisao da se jede osim ovog :)

Kasapski đuveč ima plavi patlidžan umesto krompira. I jebe.

Ima i 3 vrste mesa, doduše.

Ringlov je zelderija, zerdelija, vinika, džanerika ili džanarika ili divlja šljiva

Iseckan na kockice plavi patlidzan, proprzen na ulju.
Izdubljena polovina, napunjena masom pomesanom sa mjesom i zacinima.
Grilovane tikvice, Slatka pita sa tikvicama, corba od tikvica
Sto bi teebor rekao
Celt noob

Da, sve spremljeno da ima ukus na nesto drugo. Cemu tikvica?

ni rotkvica nije daleko od bezukusa

Tikvice Bog stvori da bi se na roštilj bacale i da bi se pohovale, a patlidžan vrste plavi da bi se punjeni patlidžan od njega spravljao i da bi se i sam koristio kao ispunjivač u pindžurima i sličnim začinjenim namazima. I videše ljudi da je to dobro i u sreći i blagostanju uz plavi patlidžan i uz tikvice proživeše dug niz godina.

Za to vreme - čemu služi avokado osim za gvakamole, evo ne znam.

Za sendviče jbt, najjači sendviči su sa avokadom, jajima i slaninom.

ni rotkvica nije daleko od bezukusa

Nešto netačnije skoro nisam čuo.

похане тиквице јебу баш

Marko ovo je poenta https://vukajlija.com/pohovanje/77076

Umesto tikvice moze bilo sta da bude

мајонезу и кећап