Prijava

Da li Dobro cajnu pravi Carnex ili drugi neko?

јел пријатније носити патике на босу ногу по овој врућини

Da li je istina da vunene carape leti hlade, a zimi greju?

Ako su od vune sa Zlatibora
Edit: Paper je

да нађеш чаробну лампу, као Аладин, које три жеље би имао?

Koje je znacenje nicka papet master, da li verujes da mozes manipulisati ljudima ili si naprosto fan Metalike ili ti je nadimak dao drug?

Dejan ili Saša Matić?

Koji ti je najbolji deo Kuma i zasto?

Питање за Папет Мастер:
Ваше мишљење о љубавном троуглу Слоба-Кија-Луна?

Питање за Папет Мастер:
Умеш ли да одсвираш ово на рачунаљци?
https://www.youtube.com/watch?v=gBT5lmikXrs

јесу ли избили лешници на преко две иљаде?

1000 ocisceni.

Kaze lik neki kod druga na slavi kao realna cena njegovih organskih je 4000 za kilu al je ovaj narod proklet i ne ceni niciji trud xd

Маестро ♦
koliko imas arkova

Ne smem o tome javno jer cekam sad posle neke kurceve konferencije da skoci do neba pa da kupim onaj elektricni skateboard ko Kejsi.

александаркг
мислиш ли да бостон добија кливленд?

Mislim da moze to lagano u 7 da ode. Blize mi je Boston da dobije. Mislim da sledecu nece dobiti ni jedna ekipa sa vise od 5 razlike.

L@ki
Питање за Папет Мастер:
Шта мислиш о Пипи Дуга Чарапа?

GOWNO

Djoks Stajl
Koliko para si do sada zaradio od fibonacci sistema?

Ne bih znao. Ne mogu da se vide na mozzartu transakcije starije od par meseci.

александаркг
како ти је мајка како ти је отац
какво је тамо време?

Majka place otac lomi ruke nece kisa da padne sve ce nam jecam izgorit

Копре Недри
Ima li posla u Makedoniji sezonskih? Za druga pitam

Ne bi trebalo.

L@ki
Koliko je relevantna teorija ravne zemlje?

0%.

Марко
јел пријатније носити патике на босу ногу по овој врућини

http://prntscr.com/jhq7gf

L@ki
да нађеш чаробну лампу, као Аладин, које три жеље би имао?

Prva sigurno dzak pun para ali ne moze da potrosi koliko kod da odvadjavam. Za ostale dve bih morao dobro da razmislim al jedna bi vrv bilo produzavanje zivotne agonije autoru Shomy23 na neki nacin.

Mali Ker
Koje je znacenje nicka papet master, da li verujes da mozes manipulisati ljudima ili si naprosto fan Metalike ili ti je nadimak dao drug?

lol metalika je jedna u od top 3 stvari kojih se gadim na svetu. Citat iz kuma jbg kad matori prica Majklu da je hteo da Majkl bude senator ili tako neko mudo a ne mafijas kao on i da igra na zicama kako drugi hoce.

Mali Ker
Dejan ili Saša Matić?

Sasa jbg

Копре Недри
Koji ti je najbolji deo Kuma i zasto?

Pa ne mozes ih razdvajati nikako po meni. Bas sam sa dosta ljudi pricao na tu temu. Treci jeste sranje kao zaseban film ali kao zavrsetak price i ona poslednja scena.. 10/10 nemas ti tu sta

L@ki
Питање за Папет Мастер:
Ваше мишљење о љубавном троуглу Слоба-Кија-Луна?

Ne znam, bas mi je presumnjivo sto sve i nista mi jebeno nije jasno vise. Evo bas slusam juce sestra i brat slobini govore u studiju da bi oni da moraju da izaberu birali Lunu jer niko osim njih i Slobe ne zna kakva je Kija zapravo.
Kija kao picka je 23.7 puta bolja od Lune.
I npr ima ona prica da se Kija nisakim nije druzila kad su bili u braku, stalno mu je branila sve, stalno bila nervozna, nisu se prcali mesecima. Onda ulazi u zadrugu i bukvalno je najdrustvenija osoba od svih tamo.
Sloba rekao da nema nista od njih kad izadju napolje, da hoce da bude sa Lunom itd. Sad je i sa njom raskino, i vise vremena provodi sa Kijom sad. Ponovio je da nece da se razvede dok ne izadju. Ostali ukucani misle da svo troje igraju neku igru a ja ne znam sta da mislim i muci me to iskreno...

THE MADMAN HAS DONE IT!

А мени да одговориш, сисо русинска?

Tebi mogu samo da dam da mi popusis

Хоћеш одмах адресу на пвт?

Pa znam ja svoju adresu

Адресу на коју треба да дођеш како бих ти у 4 ока објаснио да не можеш тако да се понашаш.

jel te greju svileni brčići?

Pap ne cekas komferencije nego #Consensus2018 da zavrsi