Prijava

Navali narode...

Od sada je moguće označiti definiciju omiljenom (aka bukmarkovati je). Na stranici http://vukajlija.com/definicije/najomiljenije je moguće videti najomiljenije definicije na sajtu. Na profilu možete videti omiljene definicije autora.

Takođe ako je definicija toliko loša da smrdi i mesto joj je na groblju, onda je i to moguće označiti. Brojevi u zagradama predstavljaju mišeljenja drugih ljudi o tome. Moderatori prate situaciju i ako puno ljudi kaže da smrdi onda je i sahrane...

Super :) ^ ..samo mi se nesto cini da ne deluje.Ja pritisnem "Omiljena" a ono jos uvek stoji 0 u zagradi :) .Dobra ideja.
#Evo sad radi :)
#Ok :)

da, nekad malo zakoci :) popravicemo u hodu...

a da li bi moglo da ako neko označi izvesnu definiciju omiljenom,ta definicija automatski dobije još jedan ili dva palca na gore.Možda bi se tako kvalitet defka dana povećao,da ne pobedjuje samo najviše ocenjena nego i "najomiljenija" tog dana?

ne verujem bukajlija..onda bi se pretrpalo "Najomiljenije defke" ...msm da to sluzi samo za bas odabrane najbolje :)

Dobro je, dobro je, radi.

Meni nece u Hromu jos da funkcionise

Nemam reči,pa nećete podići kvalitet na taj način samo će te dovesti do toga da se neke dobre defke na ovaj način ishejtuju.Ako je definicija loša da smrdi,imaće će više negativnih ocena ,nego pozitivnih,pa joj niko neće pridavati značaj.Ovo je napravljeno da se nahrani nečija sujeta.Voleo bih da grešim.Pozdrav.

Slažem se sa MOTIKOM, otišao sam na Mozillu, tamo šljaka.

Ako ne sljaka na hromu(a ne sljaka) ja ne idem nigde.Uskracen sam za tu opciju dok se ne popravi bug.

jel uopste ne radi ili samo ne osvezi prikaz? (tj. ako kliknete na omiljena a posle odete u svoj profil pa na omiljene jel se ona tamo nalazi?)

Klikno sam deset puta na taj rad i moja baba i rifresovo i nista

u profilu ne postoji dugme "omiljene"

ondak ne radi. bice ispravljeno u toku dana.

"ondak ne radi. bice ispravljeno u toku dana." :(((

Pitanje glavnom baji Kaizeru:
Šta će biti ako definicija dana bude ujedno i najsmrdljivija?Ili ako neku od bivših Definicija dana,sada ishejtuju,odnosno "usmrde" organizovani pojedinci?
unapred zahvalan Znači ja.

neće biti ništa ako moderator proceni da nije za brisanje. znači sve isto kao i do sada, samo na ovaj način onaj koji želi može da pomaže u moderaciji sajta.

provalio sam da sam sebi možeš da daš "omiljena definicija".Jebo kravu ako ovo ne zloupotrebi neko...

pa što ne bi imao neku svoju omiljenu? :)

ljudi bre previše mislite o zloupotrebama, sajt je za zabavu... :)