Prijava

uuu ala će ovde biti subjektivnih mišljenja.Zar vam nije dovoljno da vidite koliko definicija ima minusa i pluseva da bi je sahranili?

Krajnje nepotrebna opcija, 'ajd' da covjek moze da bukmarkuje samo svoje omiljene definicije... nego ovako sad postade odjednom pretrpano.... Mislim da plusevi i minusi sami govore da li je definicija "omiljena" ili "smrdi"...

Па та опција и служи за букмарковање

A opcija :smrdi: da ti mirise da treba da se obrise

Pih... vjeruj mi da sam sad tek prvi put vidio da ima na mom profilu to... izvinjavam se.. :)

A i opet, "smrdi" je nepotrebna opcija...

То је суштина у ствари, "Смрди" или да се склони или некако прилагоди.
Јбг навикли смо на реч "Фејворит" и сад нам домаћа реч ствара забуне.

Kao da niko ne razume.Moj parfem miriše, a moja devojka kaže da smrdi.Meni miriše, zar to nije najbitnije?I šta ćemo sa tim što definicije dana svima više smrde nego mirišu?

Ma očigledno je da tvoj parfem miriše, jer tvoja devojka nema ukusa ( ni mirisa potom). :D
Tako da miriše.

Meni je nekako srećniji izraz od smrdi recimo bofl, mada mi nije baš najjasnije čemu sve to al ajd sad...:)

Cekaj bre... U cemu smisao ovog "omiljene definicije, kad ja mogu da vidim koje su tudje omiljene, a ne mogu da vidim koje su moje... Boli mene da gledam tudje omiljene. :)
Reko to ce da bude kao neki bukmark za ono sto ti mislis da je lepo.

ok... provalio sam gde je...

vise bi voleo da stoji na sopstvenom profilu... nekako logicnije

Па келте можеш и своје да видиш , иди на профил и имаш тамо омиљене дефиниције у листи десно скроз доле.Мораш да додаш бар једну да би се направио линк "Омиљене дефиниције".

Едит:Имаш и на свом профилу...

A čemu treba da služi ovo srdljivo i ovo drugo?

A jebiga, ode u pogresnom smeru. Vecina je ovo shvatila kao ocenjivanje...

Pa da.Moja definicija ima 5 "omiljena"
=> Ljudi ovo nisu dobro shvatili :)

Smrdi bi trebalo odmah ukloniti a omiljena moze da ostane....Svaka defka dana ima preko 15 "smrdi" ....pa ne moze to tako :) Ljudi ne znaju da koriste pa to ti je