Prijava

Ne mogu da čitam temu a i tv ne gledam pa mi recite je l se priča negde o blokadama saobraćaja?
Jer preozbiljne su i preozbiljne se gužve stvaraju

Malopre sam bio jer svi ovi moji imaju kamione i isteravaju
Druže u Mld kad naprave blokadu bude kolaps jebeno nerealni
Reko da l neko javlja majku im jebem

Nawodno grupa na fb sto su napravili ima preko 65k clanova ali nisam clan i ne mogu da komentarisem...

Drago mi je sto se nesto desava ali nisam optimista ni 2% da ce nesto da se promeni.

Ma ne znam za grupu ni da postoji ovaj jedan lik radi s kamionima 10 godina zna celu Srbiju bukvalno i ispoziva čas posla moguce da je njegova ideja i bila od pocetka to
Ni ja ne mislim da ce izbolaovati nesto vidjecemo

VIDJEČEMO KO ČE DOČ'

Ja samo mogu da kažem potvrđeno da se ova krezuba bagra izbezumila i dan noć većaju šta će...

ima svega, od goriva do mnogih drugih stvari, psihopata šiptarsko kopile je morao da zna da ne valja kad narod ćuti, mnogim ljudima je prekipelo da boranija skida kajmak, kakav kurac andrej i vučić to su plašljive pičkice nisu ni svesni kakvih komada budaletina ima po Srbiji i na šta su spremni ako im zajebeš bisnis, a zajebali su mnogima

uzgred kozma kurwo odjebi sa sajta pičkka ti materina smrdljiva

Šta se dešava u Srbiji, oće biti kakav prevrat?

Žuti i nazadnjci su ista gomna to su dokazali koristeći izmišljenu aferu Topčider u političke svrhe i da dalje ubijaju ugled vojske... Zašto Vučiću pederu ne kažeš da je vojska bila u pravu u tom slučaju, da su se vojnici medjusobno poubijali SMRADU SOROŠEVSKI!

Druže šta pričaš to
Vojska nam je tek jajarska pogotovo novija garda oficira

haha da sve sami paraziti i lezilebovici.izmisljaju neke glupe zadatke samo da bi kao radili nesto

To možda pojednci danas, vojsku su odavno ubili sad joj igraju na grobu... ali za aferu Topčider sam potpuno u pravu.

botovi lako mogu da naprave frku...ako i treba da izbije gradjanski rat

a taj koji je slikao mob trerba da objavi i identitet osobe koja to salje.ovako je sve to rekla kazala

Pa samo i gradjanski rat može da skine ovoga... realno.

Nema identitet jer je pripejd broj kupljen za tu svrhu. Nema ni vajber ni vacap. Sto se mene tice nek blokiraju mesec dana sve ulice boli me kurac bas ali grese jbg treba da uzmu 8 tona benzina i da smrkovima ispolivaju zgrade skupstine, vlade i ministarstva dva-tri pa da vidis kako bi im se smrzlo govno u dupetu dal ce da plane sve ili nece. Ovako im puca kurac bas sto neko ne moze kod kuma na rucak

dobar predlog..da su to radili za vreme demokrata djelic bi sam vratio sve sto je ukrao, vratio se u francusku i sklupcao kod tetke u krilo..makar su ljudi postigli da se vucic nervira..treba ih cimati sto cesce da nemaju mira