SNS - Srpska Napredna Stranka i Aleksandar Vucic

  1. Ma razbija se od nerviranja sig(sig). Ko onomad pred izbore kad je bombas pricao kako vucic pizdi i kako mu je odzvonilo i kako se usrao pa se lik popisao po svima lagano izasao na tv i reko aj da mi se sagnete sad svi malo ajde

  2. Ne bi bio loš jedan građanski rat šta nije bilo rata od 99 red je da bude sranja malo

  3. Pa mogli bi se nakrasti svega i svacega xd

  4. Malo sam pogrešio ne gradjanski nego jedino treći svetski rat može da skine ovoga a da ne dodje neko isti kao on.... realno.

  5. ako dodje do treceg svetskog rata, cetvrti ce da se vodi motkama i kamenjem.jedan sirotinjski citat nije na odmet.ako dodje do gradjanskog navijaci ce biti na vucicevoj strani
    edit: mislim na zvezdine

  6. Drzi on i partizanovce i radovce ne brini se kraljevcanine

    Navijaci+jeftin lebac+zamlacivanje tole super lige=socijalni mir

    I naravno pivo apatinsko 39 dinara

    :D

  7. pazi ps, ovi protesti su dosta zajebaniji po trenutnu vlast od stranackih protesta. jel primecujes da cim bude ovako nesto, prvi odgovor je uvek: "oni sto su bili, sad nasli..." itd.
    najnezgodniji su protesti za konkretu stvar i protiv konkretnih ljudi - takvi unose zajebancije medju najnizima u lestvici sns-a a kad ti postanu neposlusni, a stranka jaka kao sto je sad, ovi na vlasti najebu opasno. i to ne najebu kao tadic/kostunica marginalizovano, nego causeski scenario postaje realan.

    ovo je meni jedna od najacih fora trenutno:
    https://cdn.pbrd.co/images/HpnicyZ.png

    http://nislije.rs/

    ne mogu da odrze jebenu dogovorenu sednicu koju su planirali pre dva meseca, jer ih odjebuju najposlusniji, jer jedno je rasipati stagod dok te niko ne gleda, a drugo je kad ti komsija stavi govno pred vrata jer si govno.

  8. opasnu igru igra vucic, ili ga ovi oko njega ubacuju u to. polarizuju drustvo, obracaju se direktno samo jednom sloju, direktno vredjaju drugi, i samim tim se pravi situacija da ili obozavas ili mrzis vucica, a to je tesko sranje, a sranje je zato sto ne ciljas ono sto ti smeta nego vucica, kad oslabi vlast, doci ce do opresije sns-a jer ne moze drugacije i kad na kraju riknu, vulini, maliji, sline i slicni ce podmetnuti vucica na foru "evo ovaj vam je kriv za sve".

    najvece sranje je da ako dodje do ovoga, nista se ne menja osim sto ce neko da ubije vucica.

    zato svaki protest koji nije protiv vucica, nego protiv onoga sto ti smeta ume da bude jako efikasan

  9. iako jesu govna ljudi, protestvujemo ko francuzi jebeno, a ako se ugledamo na francuze jebem li ga.

    sto kaze ps, gorivo u kante pa sipaj pred vladu da ako nista smrdi unutra

  10. Kelte popušiš mi kurac prijatelju

  11. Nemoj se ljutiti jbg al prestani lupati jebene gluposti

  12. kad si vec resio da se pederises, ajd, popusis i ti meni

  13. ti si bese snsovac, ili ih bas podrzavas jel tako? nesto mi u glavi to.

  14. naslov u telegrafu - Paprene kazne za sve koji blokiraju saobraćaj zbog cena goriva: Demonstrante čeka pakao.
    e sad treba neko da izruci 5 tona sodera na sred slavije.ne plasimo te se vucicu pederu..svaki dan se trudi da prikaze kako je u srb sve super, da smo ekonomski tigrovi itd a sad mu se ovo desava, sigurno da se nervira

  15. Hahahah da da jesam
    Beži bre debilu u kurac

  16. U svome Buću prićaj nećto, pusti nas Srbe da se borimo sa sovji problemi.

  17. Kakve crne kazne ako je blokiran saobracaj, kako ce da pridje policija da naplati? Haha jedino helikopterom

  18. Jebem ti sunac, sirotinja blokirala puteve ne mogu da odvezem robu da naplatim svoj rad krvavi

  19. Beži bre debilu u kurac

    takodje

Rekli o sajtu

U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.

Mondo · 25. Novembar 2010.