Prijava

E eno ti dule vodi bosnu ima prenos na sk1

Gube 40 razlike i dali su 30 poena za cele tri četvrtine ali bogo moj šta sad

Inače jako lep dres za 2020. kupiću ovo

jebe mi se i za reprezentaciju smrdije, a kamoli mrtve bosne

Belgija puca, prvenstvo uzima Brasil, Hrvati igraju polufinale

Ti to nas već vidiš kao kvalifikovane za euro 2020 pa si sam dizajnirao dresove ili?

Jesi sam crtao ovo ili vas ima jos

evo čitam, i oficijelno ste uz pomoć onog poremećenog bolesnika Truća uspeli da oterate sve grobare sa sajta, sad vas šestorica možete na miru da igrate ringe raja i pušite kurac jedan drugom... sprdnja jebena

GDE STESMO GROBARI?

u pravu si bombaš i meni je dozlogrdilo više

samo mi reci gde čitaš te stvari i kolika je uloga samog lažnog grobara truća, jer sad vidim da nije tu 5 dana, pa mi sumnjiva njegova uloga u svemu tome, ili je to duži proces, pa je sad otišao kad je ispunio cilj?

inače, belgija osvaja

Aha nisam izvalio ovu temu, obrisah moju

mada sad kad pogledam skočimiš, laki, đoto i još par su prilično aktivni još uvek, ne bih rekao da su oni lažni grobari

ne znam ja redovno viđam ovde gomilu nelažnih grobara tako da....

možda bombaš ima svoju definiciju pravog grobara, u koju se uklapa samo on i vucicupederu

Moguće, ali nešto ne bih rekao da je Truć sudelovao ikako u vucicupederuovom napuštanju sajta.

pa zato i pitam, meni truć deluje kao nevin lik tu, velemajstor šaha još sa 4 godine postao, rekao bi čovek ne bi ni mrava zgazio ovako po postovima, reklo bi se navija za partizan, nisam ispratio situaciju tu kad je on postao antigrobarista, kako zašto

Istina je sledeća - ne želim da učestvujem u raspravama oko Partizana dok glavnu riječ vode Bombaš i Vučićupederu. Ne želim da se degradiram na taj nivo. Ono, nemam ništa protiv bombaša, samo mi ne odgovara taj ton rasprave i ne želim to, ostalo je sve u dure.

Uf burazeru imao si i ti ispada solidnih sto se toga tice