Prijava

Kad si već doveo moderatora sa ane.rs, Kaizene, onda nas lepo pripoj njima da i mi imamo neka ovlašćenja tamo, ovako je nepravedno, ana.rs moderiše po Vukajliji, a Vukaši bi verovatno popili ban posle prvog posta tamo u kome bi prozvali rendom majavu/kosmopolitu.

Dokle ćeš biti pička malena, kajzene. Sudiće ti Demigod.

+1 kakve bi shale padale da imamo toliko riba na saitu ee

Za.

Ja sam pre par godina video tendenciju rasta forumaških sajtova. Dao sam i predlog gazdi. Pa ovaj sajt opstaje zbog foruma.

Pogasi sve Kazane i pretvori ovo u jedan šaljivi forum sa puno tredova.

Da se spoje vukajlija i ana rs došao bi džimi dao bi barabama kao što si ti preko pičke i jebo bi sve žene

Vrati se džimi :(

Je l Džimi beše onaj mršavi rom sa paperijastim brcima?

jos ovde da se upisem, pa da begam

isplako Boxor da kozapolita dodje jer ga diraju i da banuje sve pa da moze opet da vredja i podjebava ljude, pa da mama banuje kad ga neko spusti na svoje mest

mrs picka vam materina govnarska oboma

Jebali bi ne bi vadili, to je rasadnik nedojebanih matorki.

Da nije Ana.rs foruma, još bi imo kondilome.

Hahaha druže ja nisam ušao u sukob ovde ni sa kim meseci si u pitanju

Da bas gledam bohor se normalno skroz ponasa nije se ni kacio ni sa kim ni nista sta pricas ti

Il zbog skocimisa ili dominika, nekako je sa njima imao problem skudetto al jbg zao mi je nije losa glava

Реко сам то раније, Бохор се изузев неког краћег периода никада није качио овде ни са ким, нити спамовао. Колко сам сконтао, тај период када се качио му се поклопио са неким курац периодом, па је контам и нервоза радила своје.
Мислим, стоји да мени Космополита иде на курац, а да се готиви са Бохором, ал оно брт, не можеш сваки трип и њену реакцију поистоветити са Бохором, ако је уопште она била у питању у овом случају.

Ajde odbanujete Škudeta nemoj da ste seronje.

Mozda lik smara nekad jer preteruje ali je sto puta bolja glava od npr kosmopolite tako da odbanujte ga ne serite

ima 5 duplih prestanite da mislite da ste neki faktor odje i jedete govna svakako će biti tu ko nema bar 5 duplih ja imam.