Prijava

Koliko je tačno da se ovaj nekada veliki sajt pretvorio u mesto gde moderatori traže gole slike članova, pa ako im ne pošalju banuju ih? Konkretno najpre kosmopolita koja traži slike piša od mladića, kao i Trnavac i Youcanthandletruć?

I koliko je tačno da to kaizen zna i ćuti?

Klecao si ispred mene
prokleto mlad usplahiren
mirisao na mladost i prolece
u kosi plavoj sakrio snove
gledao me pravo u oci
onakav kakvog sam te sanjao
klecao si mirno
sekao si crnu noc tupim pogledom
tako jedro tako hladno
jebo sam te usta Vialpando

Jednom sam progutao ponos i poslao pišu u zamenu za odabranu definiciju. Čovek ponekad mora da se pokori, tako je to u ovom dobu gde jači jede slabijeg
Edit: nisam osekao pišu pa poslao, nego sliku samo

Па да живот је улица, снађи се, не може све да буде како ти желиш.

Jako mi ide trenutni avatar uz ovaj post, kako božanstven sklad

Izvinjavam se za offtopic i mene ovo zanima

Klecao si ispred mene prokleto mlad usplahiren mirisao na mladost i prolece u kosi plavoj sakrio snove gledao me pravo u oci onakav kakvog sam te sanjao klecao si mirno sekao si crnu noc tupim pogledom tako jedro tako hladno jebo sam te usta Vialpando

Gde traži slike od mladića?

Tako je i natnat nahvatala deky-ja

Ozbiljno pitam, nisam bila na vukajlija dugo, videh na jednom forumu veliku raspravu gde je neko izneo ovo. Svašta su pisali, kako ima dvoje, troje zaštićenih na sajtu i da oni maltretiraju malobrojne peostale ljude. Kako su moderatori fašisti i seksisti, kako se ne sme izneti ništa protiv vlasti, kako smeš biti samo navijač Crvene Zvezde... ali ovo za uznemiravanje je onako uznemirujuće.

i ođe je pass bio VESNITA123

kako se ne sme izneti ništa protiv vlasti

https://vukajlija.com/forum/teme/73097-sns-srpska-napredna-stranka-i-aleksandar-vucic

Sta je ovde pisano ni na N1 portalu ne bi objavili.

Ja sam kačio kurac na čet kako bih nevernim tomama dokazao da je ko flaša od kokakole 0,5 ali me nijedna moderatorka nije kontaktirala :(

Klecao si ispred mene prokleto mlad usplahiren mirisao na mladost i prolece u kosi plavoj sakrio snove gledao me pravo u oci onakav kakvog sam te sanjao klecao si mirno sekao si crnu noc tupim pogledom tako jedro tako hladno jebo sam te usta Vialpando

Klecao si ispred mene prokleto mlad usplahiren mirisao na mladost i prolece u kosi plavoj sakrio snove gledao me pravo u oci onakav kakvog sam te sanjao klecao si mirno sekao si crnu noc tupim pogledom tako jedro tako hladno jebo sam te usta Vialpando