Prijava

Više viceva o najmoćnijim ljudima planete ovoj generaciji treba. Prethodne generacije su to imale, mi ne, možda smo i zato tako ispali govnjivo.

Znači bili Tramp, Putin, Si Đinping negde i nešto se desi, malo neki stereotipni rasplet, Tramp dolari i Slovenke, Putin vodka vodka, Kinez Leskovac nešto nešto i na kraju Vučićev osvrt na celu problematiku. Ili Tačijev. Pa onda svi zajebavaju Zaeva što smešno priča.

10000 ovakvih viceva, porašće i natalitet i neće biti odliva mozgova i sve će biti kako treba.

Ulazi Isus u kafanu razumeš i traži sto za 24 osobe. I konobar mu kaže pa vas je samo 12. A Isus mu kaže, jeste batice al mi svi sedimo sa iste strane. HAHAHA

ne znam šta da mislim izgleda da je vukajlija živnula malo konačno

Hahahhahahha dobar vic tilmo

eno neko u čekaonici kači neke tvoje postove maestro

Ovaj Zhajk bio definitivno najveci retard na sajtu a ovi koje je nasmejavao daunovci sig

Ovaj Zhajk bio definitivno najveci retard na sajtu a ovi koje je nasmejavao daunovci sig

Blizu, ali netačno

ja sam spremio nekoliko o hrvatima i SP
kako zaustaviti hrvate da ubiju srbina.bacis im fudbalsku loptu
kaze riba modricu:stvarno si zao, nemas srca,a modri kaze jao zaboravio sam ga na terenu,
uskoro jos

Labo ti si mi omiljeni clan ja mislim

Koji kurac ovaj strip ne razumem nista

Zamrzli Trampa u onu kriogeniku, probude ga posle 50 godina i on pita:

- Je li Putin jos uvek predsednik?
- Nije, umro Putin pre 20 godina.
- A jesmo li ih pobedili?
- Jesmo, mi smo pobedili.
- A koliko je barel nafte?
- 25 juana

AHAHAHAHAHA

odmrzli trampa, pita sta je s makedonijom

-kojom, istočnom severnom, južnom jugoistočnom, severozapadnom?

Haha

odmrzli trampa pa ga opet zamrzli

Zamrzavaju Trampa i pita doktore Melanija, je li a jel će da mu radi ona stvar dole kad ga odmrznete

Gospodjo mi nismo cudotvorci

Heh

Pliduuu
Ovaj Zhajk bio definitivno najveci retard na sajtu a ovi koje je nasmejavao daunovci sig

Hvala na komplimentu!