Prijava

znam ps jbt, firma mi pravi automatizaciju za rudnike, u bogatim zemljama imas rudnike sa 4-5 coveka dole izvade cega god ko 20 smena u sfrj. oni i bolje placeni od sirotanovica jer rukuju skupom opremom.

pricam ovako za siromasne rudnike po africi, i kini, gde jeftiniji ljudski zivot od busilice. niska je granica da budes takav rudar.

Ja ne znam koliko bi trebalo da mi plate da idem sa razmazenom mladom u botanicku bastu da je slikam iz 800 uglova dok joj ne sakrijem mitiser na celu i grbu na nosu i da je slusam kako se krevelji i kuka jer je sminkerka kurva a fikus bas danas resio da se ne slaze sa bojom njenih ociju i kako je jebeno debela jer je morala da proba restovanu teletinu na probi pre 4 dana

Znaci rudnik ko raj dodje

zamisli korporacija izvali zlata jedno trilion dolara i da rudaru 500 evry i kao nisi ti ronaldo ili foto zuca ko te jebe alija

Ako rudari postoje uopste i dalje u Nemackoj bi imali satnicu 20 evra sig

Ronaldo bi u nemackoj mozda imao i 50 evra bruto

Pitam se koja je Lewandowski stojer klasa

Kopač bunara(starinski način).

hahaah pricao mi jedan igrac cigana trenutno, kaze u minhenu 1860 dok je igrao 40 posto plate ide na porez pa ti vidi

Nemoj brate to ima ovde raznih glava sto im je to neverovatno pa te nazivaju jadnikom itd pusti

Inače zaboravih da spomenem po meni definitivno najgovnarskiji posao svih vremena (i figurativno i bukvalno): BABA SERA.

Ne postoji ništa jadnije na planeti nego naplaćivati ljudima pišanje. Nije stvar u parama već u principu. Za ljude koji se bave ovim poslom, ulicni prosjaci su GOSPODA.

A zamisli dodjes ljudima u kucu da im odrzis prezentaciju o jozonizatoru ozonizatoru i ako ga kupe dobijes 500 din

A zamisli da lazes debele ljude da ce smrsati za dva meseca i sastavljas im neke dijete kojih se oni ne pridrzavaju i blejis sa njima po dva sata dnevno dok pokusavaju cucanj da urade

zamisli lazes 7 miliona ljudi da ce im biti bolje za 2 godine, a njima sve gore :D
i to ih svaki dan lozis preko tv-a :D

Pa nije to lose s obzirom da su dobri 50ak evra mesecno po krmku

A zamisli da jebeno lazes ljude da ako razmisljaju pozitivno stvari ce im padati sa neba. I da im govoris da rade ono sto vole a da ne rade ono sto ne vole. I pises knjige o tome i drzis seminare. I ljudi ti daju pare da im ti kazes da budu srecni a da ne budu nesrecni. Zar nije ovo jebeni 21. vijek?!

Pa ne pricam o zaradi nego kolko je jadno

Mala digresija (maca diskrecija) ima neki lik poznajem ga ja, ima kurac od 24-5cm, poznat je po gradu zbog radi toga a i proculo se medju pickama odavno. Kaze kako su mnoge pricale tokom seksa da vole njegov veliki kurac itd. Zamisljam sad koliko neprijatna situacija moze da bude nekome, raskines s devojkom vezu i posle par dana vidis ona izbacila sliku s njim. Siguran sam da su mnogi na hitnoj zavrsavali. Meni npr malo cudno da je moja drugarica iz srednje (prevrhunska picka) govorila njemu kako voli njegov kurac a nakon dve godine rodila dete drugom liku, i stalno kaci slike sa opisom “moj divni muz, moje lepo dete itd” nelagodno. A tipa posle prvog jebanja sa ovim vec kacila slike na fb da se pohvali ko je jebe. A opet kad pogledas, koja god riba je s njim javno ona je potpisala sebi smrtnu kaznu za ostale likove, jer sta ti imas da trazis s njom ako nemas ni 70% kurca ko ovaj sto ima. A on lik mora kamagru da pije svaki put kad oce da jebe ako misli da jebe.

life coach jebeni

Ja ne znam da li ste vi svesni da je siromaštvo broj jedan za sva sranja na planeti zemlji. Kad si siromašan, očajan si. A kada si očajan onda ti treba i vračara i life couch i bog. Nema potrebe potezati neke priče tipa "kako nekome prolazi nešto u 21 veku", možeš ti druže biti i u 31 veku ali sve dok imaš sirotinje, imaš i način da profitiraš iz različitih gluposti od prodavanja klasične magle aka pozitivne vibracije do religije.

Pročitajte Think and Grow Rich i biće vam jasno da je siromaštvo izvor svih problema bukvalno svih.