Prijava

Evo info
Slika koju prodaju na svadbi za 150 ili 200 dinara košta 16 dinara da se uradi u Mld
Na svadbi od 400 ljudi tipa sašiju preko 800 slika
Pa lako je sračunati
Plus 10 e sat vremena videomaterijala pa plus neke kerefeke ako mladenci hoće itd

vaterpolo = nije mi jasno kako one konjine onoliko plivaju i guraju se, ja na moru ne mogu iz komada da otplivam ni do bova

a najjaci su mi govnari kad te slikaju iz 5 uglova, i kao misli da ces da uzmes sve, jeeeestee gari bas cu svaku sliku koju si me slikao da kupim pogotovo ove de si me zumirao da mi glava ni ne stane na sliku

Ima likova koji pro rade baš i mislim da ne bace ni jednu sliku, svaku prodaju
Skuplji su jer su svesni da dobro rade i imaju neke fore mat slika tipa da ne ostaju otisci prstiju itd
A ima dauna koji škljocaju nemežeš da zakoračiš od njih al kratkog veka im je posao

Ti što škljocaju mladencima poklanjaju 200 slika tipa pa preko toga naplaćuju 30 din kumu i starom svati po 100 din itd

paninaro
IT stručnjaci su govna neopjevana

I jesmo. A kakvih i koliko sve sifara ima samo kod mene u firmi moze cela generacija studenata psihologije da radi diplomski i svako svoga pacijenta da ima, da ne prepisuju jedni od drugih.

Inace najgovnarskije zanimanje, govnarskije od politicara, advokata i carinika zajedno, cak i fotografa za koga ste zapeli ko lud u gajde je takozvani organizejsnl menadzer, negde se zove tako, negde drugacije. Posao je bukvalno da pitas Mileta koji kopa rupu koliko je iskopao danas, Mile ti kaze, cak ne moras ni da odes da vidis rupu vec verujes Miletu na rec i onda pozoves sefove koji i sami lade muda i kazes im "Mile danas iskopao 4 metra na duz, 2 metra u sirinu i metar i po duboko". I oni kazu brao majstore evo ti bonus i povisica sto Mile kopa brze nego sto si ti rekao da hoce, kazi Miletu da je mnogo dobar sa lopatom i krampom i posalji mu mejl sa smajlijem.

Ako se ispostavi da te je Mile lerao povodom velicine iskopane rupe ili je Mile posteno kopao normu, ali si ti kenjao da Mile kopa vise, pa sefovi to provale onda Mile dobije otkaz i ti zaposlis Peru i opet u krug.

A sta cemo sa jebenim ministrom bez portfelja?

Ti si ministar da bi bio ministar, i da bi primao ministarsku platu. Nemas nikakva zaduzenja, sjedis kuci i drkas kurac i ministarska plata ti dolazi sama na noge. Samo kad je vanredno stanje ili neki belaj, onda po zakonu ti uskaces, a ni tad nije jasno precizirano sta ti tacno radis, samo si kao tu (u prevodu opet ne radis nista).

Nemojte me shvatiti pogresno, nije da u ovoj drzavi ostali ministri nesto rade, ali bar imaju zvanicno zaduzenja, imaju dovoljno obraza da lazu narod da rade iako svi znaju istinu, dok se ovaj direktno kurci i pisa po sirotinji na mnogo otvoreniji nacin.

Napiso sam politicari, tu spada i ministar

Лупаш мујо јбг. Расим најбољи министар сигурно

Pročitajte Think and Grow Rich

Jel možeš da napišeš malo više informacija i utisaka o knjizi? Naletio sam na nju više puta, ali je nisam nikad čitao jer su je uvijek hvalili ona govna što vjeruju u "pozitivno razmišljanje" i upoređivali je sa Tajnom, pa sam uvijek pretpostavljao da je i ta knjiga neko sviranje kurcu, međutim sad si me pomalo zainteresovao?

rasim i madjari uvek u vlasti.
boli ih kurac.jebu kako im se hoce.ako neces sa njima,proglase te za nesto gore od hitlera.najbolja pozicija.ne mozes sjebati,a ne moras ni raditi nesto.pricali ste o onim kinezima kako placaju belcima 8 soma da bleje na sastancima i kako je to puno kinte.bukvalno rasim i pastor sede i nista ne rade za vecu kintu od 8 soma.

Mali mujo, knjiga je tog motivacionog karaktera i mora biti malo "pozitivno razmišljanje" sranja ali je većinom surovo realna. Pročitaj nema puno stranica, nit je dosadna. Nema nekog preseravanja i filozofiranja. Sve je jasno objašnjeno.

а реално брате пљачкамо их овде ко будале ја данас узо 80 евра за два сата само што сам говорио неким малим дебилима покажи епл покажи банану

Epl dzinijus najgovnarskije zanimanje. Ljudi koji dobrovoljno koriste epl proizvode ovce koje glasaju Vucica.

Protivnik Veljka Raznatovica

radio sam jednog ljeta u meku. samo po sebi nije tesko nego te nervira sto moras biti ljubazan prema debilima debelim.