Prijava

Nikad u životu nisam video obezbeđenje u mocartu.

Vidim debil si i dalje i sad kad si narastao ahah

менаџер пумпе
човек је преко везе добио посао, има средњу завршену и евентуално приватни факс малтретира раднике које раде на пумпи , прети смањењем плате сваки кикс кажњавају и много су јадни , углавном су из неке трипиздине или родног града газде(трипиздине) до јуче нису имали за ручак данас се дере све најквалитетније . неће да чују за паризер а нису имали зиму да презиме

контролор ноћног аутобуса
циганисање је да се због 150 динара улази у даљу расправу али човек који има потребу да се врати кући јер сутра ради прву и лепо замоли контролора да га пусти овај тера инат као да сутра неће имати да једе притом људи раде 3 сата и за тих три сата узму јаче од 50 сома који сигурно не иду гсп у

ja se izvinjavam, kod mene se kaze pripizdina, a ne tripizdina, jel moguce da zivim u zabludi

Svuda se kaze pripizdina ali gomila ljudi kaze tripizdina jer eto neko izvalio pogresno pa se primilo u narodu kao i svaka glupost

Tripizdina evo sad moje oči lepe prvi put vide

da, verujem zbog tri pizde materine, mada i nije tolika greska, jedino kad vidim hvali umesto fali, e tad bi grkljan nekom vadio

U da to me izludjuje jebeno
Sta ljude vuce da tako pise

Pa kao i jevtino i ostali seljacizmi, produkt su nepismenosti

sve je to kul i jevtino i višlji, to jeste onako blam, ali kad kaže hvali to je posebna vrsta debilizma

Трипиздина - три пизде материне
можда сам и грешком написао

bio niko i nista a vidi ga sad, menadzer pumpe

da se porvemo pa kom japanci kom obojci

Буквално знам тројицу менаџера пумпе јебене и сви су исти букв као што сам навео горе

Hahahahahah menadzer pumpe Hahahahahaha

Vidi ga menadzer pumpe. Dodji menadzer, pumpe menadzer

komunalni policajac

Dobro si se dosetio, sumnjam da su ga pomenuli, probaj sa advokatom takođe

samo sam sabrao 2 i 2