Prijava

Sta kenja ovaj coa, kao da neko na temi sa muzikom ne sme da pomene npr pink floyd jer eto to je neko napisao verovatno, glupost

Coa komunalni vukajlijaski policajac

Vidi ga coakg, dodji coa, kg coa

Ne znam, očito je da je eto neka društveno prihvatljiva forma ponašanja stvorena na vukajliji da meni treba nešto kontrirati, šta već. I to ajde da neki likovi koji imaju šta reći, pa da kažeš ok, ali evo aleksandarkg jebote ne zna koliko je 6x4 kao što ste videli, ili onaj mali Peki koji reče sinoć da se organi uzimaju od čoveka mesec dana posle smrti, znači apsolutni retardi pa me nešto napušavaju, kontriraju... kakva je to napredna priča jbt, kao npr ona debela mučenica što je tetovirala Vučića na ruci proziva nešto Đilasa na tviteru, mislim creva da ti se okrenu.

месец дана после смрти
ахахахахаххахахахахаххахахахах

Fotograf. Ili sjedi po kancelariji i drka kurac, proda po koju sliku, ili ide po svadbama i veseljima, pije za dzabe, jede za dzabe, okine koju sliku ili snimak, naplati ti to kao da je Eduard Mane licno naslikao, i nedajboze ako spomenes da im je posao jedan od najlaksih na svijetu, slijedi prica i detaljan opis da ti objasne kako se oni muce i kako je njima teze nego junacima svih grckih tragedija zajedno. Mrs.

Ko je stavio u CV da je bio mod ovde?

Inače, mnogo ogavno je ono što sad niče po Beogradu tzv. Sales Agent. Išao sam na jednu obuku, obećavaju hiljade dolara da se zarađuje a likovi što to rade fazon nose Kappa patike i nemaju za pljuge. A posao je da zoveš neke jadne Indonežane koji kliknu na neku reklamu i treba da ih nateraš da ulože pare i tipa bitcoin. Pola obuke je puštanje klipova iz Vuka sa Vol Strita i još nekih filmova. A ja mislio da je biti geometar jadno... :'(

Sto bi bilo jadno biti geometar? Jedan od jacih zanata sig (sig)

Sva zanimanja su bedna osim najbazičnijih: vođa, ratnik, proizvođač hrane, majka, vidar/vrač/bilo šta spiritualno

@Mali Mujo

Pa bukvalno za svaki posao kad gledas sa strane mozes reci da je najlaksi na svijetu.
Eh da sam svaki put kad sam cuo "pa geometar dodje sa onim instrumentom, stisne 2 dugmeta i uzme 100e" dobio po dinar..

ја данас до пет сати снимио осам ситуација по 250-300 еура а говнарско је занимање и ја сам говно исто доста велико

Проклет био Папетмастере цкао ми комп покушао да средим онај лаг и ау курац

Uzimaju geometri pare, znam, al nekad jeste govnarsko zanimanje.

диско сосиџ хахахахаха

taj rad brate. Samo nemoj da ti učestalo jedenje paštete tjekom detinjstva nagriza moralni aparat, sve je ostalo okej ;)
ljubi brat :*

које имао за паштету ја нисам

леба масти и алеве паприке кад се оде преко распуста на село да се чувају краве онда се добро јело сира сланине лука и парадајза волујско срце старо семе баба умеси лепињу а унутра јаје па се укувало ехееееј после кажу људи што им скидам кожу с леђа па што да не мајку вам јебем оте вамо сви ће те доћи на ред