Prijava

https://www.youtube.com/watch?v=MpXGAJBVT1c

Одгледо сам клип. Је л` могуће да је ово истина или је само прича да добију на популарности? Не би ме чудило да јесте, с обзиром како су завршили Оливер, онај чувар на Савамали и онај због СМС поруке у затвору.

Autore .Vuk, sta da mislim o ovom videu?

Ја не знам. Ништа ме не би чудило од овог режима. Али, ако је алтернатива НАТО лобиста Сандуловић коме је драг његов јебени “кејфор” и није нека алтернатива. Станите уз Бошка, једино он ми за сада делује више-мање ок

колико времена док вуку не закуца втк или биа на врата?

па дружба је дружба, а служба је служба пријатељу, свака власт на свету ће да уради све што треба.

али јебо то него сандул која је то легенда јбт, од буквално криминалца једног окорелог је постао господин речити председник странке који се гистро згражава над овим или оним хахахах цар цар

E ne znam njegovu istoriju? Kriminalac kažeš? Šta je radio?

evo ne znam, ja mislim da narucuju

па дружба је дружба, а служба је служба пријатељу, свака власт на свету ће да уради све што треба.

tačno. tipični makijavelizam - onaj ko ne može da se odbrani ili ne može da ti se suprotstaviti, a smeta ti - skloniš ga.

па изгуглај сандула. него како оптужују снс за ово а почело све каже у јесен 2011?

2011? Baš čudno. Ovaj policajac plače i kaže "Vučić hoće da me ubije", a on nije bio tad koliko ja znam

davide botino oćeš sandwitch ahahahahaha botino