Prijava

Molim moderatora da sankcioniše ovaj spem i banuje ovog kretena što lepi govna po ovoj temi koja samo zauzimaju prostor.

ne mogu pročitati ove kvalitetne postove kamenosera zbog spema.

Petar Pan Pezo$
fejd nebitni debilko....u vreme kad je cet kafana bio u zenitu snage, tad je bila i druga grupa daun cekaonicara na celu sa spuzvastim paninarom, leb te jebo nisi mogo udji na deset sekundi tamo odma ti zakrvave oci kolko su jadni bili, bukvalno imas osecaj kao da si usao u sobu izmazanim fekalijama i gledas decu kako jedu govna....al makar su imali respekt prema nama, svojim vlasnicima i nisu dogmizavali skoro nikad u kafanu....znam da ih je bilo oko 400 na tom cetu i od tih 400 smo znali samo za tako neke ispod proseke tipa paninaro, dilan dog pomocnik njegov, eventualno jos neko....recimo za bombasa niko tad jos nije cuo, za ovog fejda debilka tek to, lik je bio ko odbacena kesa na ulici, i to ona kesa sto vlasnici pasa skupljaju izmet svojih kerova kad se pokenjaju hahah

Petar Pan Pezo$
fejd nebitni debilko....u vreme kad je cet kafana bio u zenitu snage, tad je bila i druga grupa daun cekaonicara na celu sa spuzvastim paninarom, leb te jebo nisi mogo udji na deset sekundi tamo odma ti zakrvave oci kolko su jadni bili, bukvalno imas osecaj kao da si usao u sobu izmazanim fekalijama i gledas decu kako jedu govna....al makar su imali respekt prema nama, svojim vlasnicima i nisu dogmizavali skoro nikad u kafanu....znam da ih je bilo oko 400 na tom cetu i od tih 400 smo znali samo za tako neke ispod proseke tipa paninaro, dilan dog pomocnik njegov, eventualno jos neko....recimo za bombasa niko tad jos nije cuo, za ovog fejda debilka tek to, lik je bio ko odbacena kesa na ulici, i to ona kesa sto vlasnici pasa skupljaju izmet svojih kerova kad se pokenjaju hahah

da su samo kučkari dovoljno pametni da počiste njihova govna...

dvoje su se tako smuvali

škodi, jebem ti mamu.

Dear Prof, I wrote you but you still ain't calling...

Toliko ste prosti i jadni da osim što pljujete po drugima ništa normalno a kamoli lepo ne umete da kažete. Ova tema iako se zove Fade fanpage je parodija na Fejdovo pisanje a ne veličanje njega. Kaizene ako pratiš išta, umoduj me da rešavam ovakve situacije, ako ne, tražim ban za mesnog.

Što tražiš ban?

I kako parodirati DA, ozbiljno me zanima?

HAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAAH

kako se lik odmah upalio kao hemoroid hahhaahahhaha, ovo mi je popravilo dan.

podržavam Škodilaca, ovde se svi žale na bezobrazluk, epa ovo je najgore vrste

Siši mi ga dupljače

jooj, što ne nađeš nekog iz tvog rezidua dupljaka da ti siše