FADE FANPAGE

  1. Mesni brt nađi neku pičku da joj oližes čmar, možda ti to pomogne da izbaciš čekaoničare koji su ti stalno u glavi brt

  2. I reci iskreno brt koliko te boli što je trenutno jedna od 3 teme koja održava u životu tvoj voljeni forum na šaljivom sajtu vukajlija.com(koji ti je sve u životu tvom jadnom, bednom, prostom i nikakvom) tema o fejdu?
    Ahahahahahahahahahaha

  3. ako ste vi normalni evo, sajt nam se raspada a gle šta vi radite, uništavate nam porodicu rasipnici :((

  4. Autor mesni ni nema drugu porodicu sem ove.

  5. pokvario sam ga, sad samo luči kiselinu i baca ad hominem, to je to.

  6. Majka ti je mrtva

  7. Bacam ti ga sestri usta, jebem li ti pomrle u pičku.

  8. Čak i da me jesi pokvario(a, totalno nisi.) To i dalje ne menja činjenicu da nisi voljen od malena od strane roditelja kako treba, da ti je život bedan i da nemaš prijatelje i da ti jebeni čekaoničari stanuju u glavi godinama već i da te njihovo prisustvo boli kao rak rana. Jbg, nisi ti kriv.

  9. Jutro je krenulo oštro

  10. Dosadno u prvu smenu, jbg.

  11. skuvao sam kaficu aj nastavite

  12. Pu, bezveze hezno kuvao kaficu

  13. baš ste me izneverili

  14. Uvek mi je drago kad vidim koliko ima poštovalaca fejda na sajtu.
    Među njima sam i ja.

  15. imam apsolutnu potrebu da me pljuju iz ljubomore i da mi se dive stvorenja koja su ispod mene po svakoj mogućoj meri. kakav jebeni kreten.

  16. henzo termos da nabavis neki veci scuo

  17. Mogu da budem ljubomoran samo na to kolko si glup ko kurac. Jer ponekad razmislim tako ne bi bilo loše da sam glup kao pa sad neki glupi ljudi koje znam, a medju njima si i ti od skoro. Kontam da bi mi mnogo lakše bilo u životu.

  18. Inače sam po svakoj mogućoj meri iznad tebe u svemu pozitivnom, imbecilu.

Rekli o sajtu

Vukajlija, lijek koji je potisnuo iz upotrebe Edronax, Zoloft, Prozac, Aktivin H i ostale antidepresive. Nuspojave su: grčevi u trbušnim mišićima, suzenje očiju, ludački osmjeh i lako se navući na njega.

Psiholog · 20. Februar 2011.