Prijava

Volim ova banalna pitanja jer se potezu pametne price.

Al odgovor je ne haha

Cigani ti diskredituju teoriju, nemaju leba da jedu a jebu se ko ludi od desete godine

Možda ima desne stavove, pa i ne računa cigane i sirotinju xD

leo belosvitac gaggagahaa

imam scim nemam skim imam kad nemam gde

Kako Cigančica može da sačuva nevinost do udaje?
Mora bude brža od tate, i jača od brata :D

koliko je ovaj mučenik Bob Rok (Roberto Rocchi aka Jahtung aka 100+ naloga) iritantan i neduhovit entitet to je za priču, uživaću dok mu budemo lomili prste na rukama

A sto CETE da mu LOMITE prste na rukama i koji ste to VI? Nisam bas u toku, ali vidim da konstantno pises u mnozini, pa mi se javlja dilema ili se mnogima zamerio pa ga svi na gomili cekaju ili si samo pickica pa ti treba ispomoc da prebijes lika koji ima 100+ naloga na vukajliji i ocigledno nije jebao od kad se Partner ne proizvodi? Ako mozes da mi resis nedoumicu, bio bih ti duboko zahvalan.

Eh, sad.. pretera ga.. nisam smočio malo jače od pola godine, ali nije da nisam mogao.. nego imam svojih razloga, tačnije IMAO SAM ih

Sad mi se evo bombaš nudi.. a meni nešto nije do seksa.. sav sam sjeban nekako

Dobro, brate, je l' se sad hvalis il' se zalis? Sta me se tice kad si ga smocio nije to poenta price, nego da li si ti stvarno toliko hard kor glava da moraju da te vijaju ovi iz tastatura grobari svih 12?

Meni i dalje nije jasno zašto bombaš želi da me bije, kaže vredjao sam kisele vukajlijaše.. ponaša se kao nežni vitez javio kad brani raspalu raspuštenicu od 40+ sa petoro dece kao da je njegova maloletna ćerka

A ko je doticna? o.O

Samo kaži koja ti treba, nema koju nije branio, od komaduše, preko govnopolite do majave :D

I sve one imaju po 5oro dece i raspustenice su? Ili kako vec? Cekaj, zar on nije protiv Kosmopolite?

Ako misliš na startimira, javio je na taj nalog ušao zadnji put pre fazon pet godina. Pa brate nije daleko od istine, dve jedine varijabilne činjenice tu su bračni status i broj dece :D